کد خبر: 750550 A

بازیکنان تیم فوتبال نساجی مازندران به زودی تمرینات جدیدی را برای نتیجه گیری و ارتقای رتبه خود در جدول رده بندی آغاز می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، نساجی مازندران در هفته بیست و پنجم لیگ برتر مقابل تیم ماشین سازی تبریز به تساوی بدون گل رضایت داد تا با 26 امتیازی شود و در رتبه یازدهم جدول رده بندی جای بگیرد. شاگردان مجید جلالی برای چهارمین بازی متوالی در گلزنی ناکام بودند تا سرمربی این تیم به چهاردهمین تساوی فصل دست پیدا کند.

از تمرینات تیم نساجی خبر می‌رسد مجید جلالی و کادرفنی تیم نساجی برنامه ویژه‌ای برای طلسم شکنی عدم گلزنی در مسابقات لیگ برتر برای مهاجم این تیم در نظر گرفته‌اند و قرار است تغییر ملایمی در سبک بازی این تیم برای 5 بازی حساس پیش رو ایجاد شود. از این رو در سبک تمرینات پس از بازی خارج از خانه مقابل ماشین سازی قرار است روی شوتزنی و گلزنی تمرکز بیشتری داشته باشد و مهاجمان این تیم ماموریت جدیدی دارند تا نتایج قبلی را جبران کنند.

خبر خوب برای قرمزپوشان قائمشهری طی هفته گذشته بازگشت محمد عباس زاده به ترکیب اصلی تیم بود. کاپیتان نساجی از هفته چهاردهم لیگ برتر که آسیب دیده بود شرایط ایده‌آلی برای حضور در ترکیب اصلی نداشت و دور از تمرینات گروهی بود. با بازگشت او به جمع شاگردان جلالی قدرت خط حمله بهبود پیدا خواهد کرد و آنها حرف‌های بیشتری خواهند داشت.

یکی از مشکلاتی که بازیکنان نساجی طی چند ماه گذشته با آن سروکار داشتند مسائل مالی بود که با مساعدت فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان برطرف شده است. بازیکنان نساجی بعد از متوقف کردن سپاهان که در کورس صدرنشینی و رسیدن به عنوان قهرمانی است بخشی از قراردادشان را دریافت کردند تا میانگین پرداختی‌ها به بازیکنان بین 60 تا 70 درصد برسد و پیش از دیدار برابر ماشین سازی هم از طرف باشگاه مبلغ یک میلیون تومان به هر یک از بازیکنان پرداخت شد.

نساجی در پنح هفته آتی باقی مانده از مسابقات لیگ هجدهم به ترتیب برابر پدیده، استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان، سپیدرود رشت و پیکان تهران به میدان می‌رود. بازی بعدی شاگردان جلالی پنج روز دیگر به میزبان ورزشگاه وطنی برپا خواهد شد.

نساجی مازندران محمد عباس زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر