کد خبر: 750455 A

برای کوچک‌ترین اشتباهی هم فرصت نداریم؛

مدافع تیم پرسپولیس می‌گوید آنها با اینکه به عنوان سومین قهرمانی متوالی لیگ برتر دست پیدا کنند تا آخرین لحظه تلاش می‌کنند.

محمد نادری، مدافع جوان پرسپولیس در گفت و گو با ایلنا ابتدا درباره برتری مقابل الاهلی عربستان در بازی هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی مهمی بود و همه ما می‌دانستیم که بعد از بدشانسی در دو بازی قبلی مقابل پاختاکور و السد که حق مان به هیچ وجه تساوی و باخت نبود در این بازی باید سه‌امتیاز را کسب می‌کردیم تا همچنان مدعی صعود در آسیا باشیم.

او ادامه داد: خوشبختانه با تلاش کادرفنی و همت همه بچه‌های تیم این اتفاق افتاد و توانستیم به عنوان نماینده ایران دل هواداران مان را شاد کنیم. به خوبی الاهلی را می‌شناختیم و خبر داشتیم که چه کار دشواری مقابل این تیم خوب خواهیم داشت. با این حال خوشحالم که دست پر به ایران برگشتیم و توانستیم دل میلیون‌ها هواداران پرسپولیس را در کشور شاد کنیم. 

 

نادری درباره وضعیت سرخپوشان در جدول رده بندی گروه آسیا گفت: تساوی پاختاکور و السد در روزی که توانستیم الاهلی را ببریم یک اتفاق خوب بود و به نظرم شرایط برای صعود پرسپولیس بهتر شد اما هنوز کار سخت است و سه بازی مهم و حساس دیگر پیش رو داریم که بتوانیم با قدرت از این گروه صعود کنیم. کار ما نه در لیگ و نه در آسیا تمام نشده و باید در هر بازی برای آن بازی تمرکز کنیم تا به هدفی که به دنبال آن هستیم، برسیم. 

او درباره اینکه پرسپولیس به سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر نزدیک است، گفت: ما در تمام بازی‌ها به دنبال برد هستیم و این‌که سال را خوب شروع کردیم اتفاق فوق العاده ای است اما کار ما تمام نشده و به هیچ وجه ما در باد این بردها نمی‌خوابیم چون کوچکترین اشتباه باعث از دست رفتن موفقیت و قهرمانی می‌شود. به همین خاطر تمام تمرکزمان روی هر بازی است که پیش رو داریم چون هر مسابقه برای ما حکم فینال را دارد. هدف ما چیزی جز رسیدن به عنوان قهرمانی نیست و همه تلاش‌ها و مانوری که می‌دهیم روی این مساله است. به همین خاطر بحث قول دادن نیست بحث این است که هدف مان خوشحال کردن دل هواداران است و برای رسیدن به این خواسته و عنوان قهرمانی تمام توان خودمان را با این همه فشردگی که در بازی‌ها وجود دارد، به کاربسته‌ایم و امیدوارم در پایان فصل به این خواسته برسیم. خودم که برای قهرمانی با پیراهن پرسپولیس لحظه شماری می‌کنم.

نادری در خصوص اینکه با توجه به عملکرد موفق او به عنوان یکی از بهترین مدافعان هفته لیگ قهرمانان آسیا  معرفی شده بود، گفت:‌ از این بابت خوشحالم اما این خوب بودن من انفرادی نبوده و با حمایت و تلاش همه بچه‌های پرسپولیس در درون زمین و همچنین کادرفنی رخ داده است. تلاش من این است که هر روز نقشی تاثیرگذارتر در تیم داشته باشم چون می‌خواهم با پیراهن پرسپولیس هر روز بهتر از این باشم. البته جا دارد از هواداران پرسپولیس هم که نسبت به من لطف داشتند تشکر کنم و با حمایت کادرفنی، بازیکنان و این هواداران پرشور و با معرفت مان روزبه‌روز بهتر از این در پرسپولیس باشم. 

بازیکن پرسپولیس درباره برتری روز گذشته مقابل سایپا گفت: همان طور که گفتم ما هر بازی برای مان حکم فینال دارد و تا رسیدن به عنوان قهرمانی 5 فینال دیگر داریم. جدال با سایپا و تیم علی دایی یک بازی سخت بود و خیلی خوشحال هستیم که این سه امتیاز را هم به دست آورده‌ایم.

پرسپولیس لیگ برتر برانکو ایوانکوویچ محمد نادری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر