کد خبر: 750373 A

بازیکن تیم سایپا گفت: متاسفانه برنامه ریزی کرده بودیم که این بازی را ببریم و در حال حاضر فکر می کنم کل بچه ها از این باخت بسیار ناراحتند چرا که واقعا در صدد بودیم تا سه امتیاز بازی را بگیریم.

به گزارش ایلنا، محمد صادق بارانی هافبک سابق پیکان که امسال با پیوستن به سایپا نارنجی پوش شده است درباره شرایط دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی بسیار خوبی و فکر می کنم تماشاگرانی که بازی را دیدند یک دیدار زیبا را تماشا کردند. به هرحال این برد را به تیم پرسپولیس هم تبریک می گویم.

وی در ادامه افزود: متاسفانه برنامه ریزی کرده بودیم که این بازی را ببریم  و در حال حاضر فکر می کنم کل بچه ها از این باخت بسیار ناراحتند چرا که واقعا در صدد بودیم تا سه امتیاز بازی را بگیریم اما متاسفانه این امر میسر نشد.

بارانی درباره مشکلات اخیر مالی این تیم هم خاطر نشان کرد: مشکلات مالی که درهمه تیم های ایران وجود دارد و فقط مختص تیم ما نیست .اما علی آقا یک سری قول هایی به بچه ها داده است که امیدواریم که این قول‌ها عملی شود.

وی درباره اینکه فکرمی کند چه تیم می تواند در نهایت قهرمان شود گفت: همه تیم های بالای جدولی بسیار قابل احترامند و همگی شایسته عنوان قهرمانی هستند اما  امیدوارم هر تیمی که استحقاقش را دارد بتواند به این عنوان دست یابد.

سایپا صادق بارانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر