کد خبر: 750212 A

تراکتورسازی در فصل جاری تنها در بازی با سپیدرود از اشتباه بازیکنان خود ضربه نخورده است و بازی‌های دیگری هم بودند که سرخپوشان با اشتباه بازیکنان خودی امتیاز از دست دادند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روز گذشته تراکتورسازی در دیدار مقابل سپیدرود تن به شکست سنگین 3-1 داد و این باخت در شرایطی که تیم در کورس قهرمانی بود ضرر زیادی به سرخپوشان تبریزی در این رقابت وارد کرد.

بعد از این شکست حملات زیادی به محسن فروزان، گلر تراکتورسازی صورت گرفت و بابت اشتباهی که منجر به گل خوردن این تیم شد او را مورد مواخذه قرار دادند و حتی مالک باشگاه فروزان را از حضور در تمرینات منع کرد تا کاسه کوزه شکست‌ سر او شکسته شود.

این در حالیست که تراکتورسازی در طول فصل جاری کم از جانب اشتباهات بچه‌گانه بازیکنان خود ضربه نخورده است. برای مثال در بازی با استقلال اشتباه محمد اهل شاخه خیلی به چشم آمد و یا اشتباه دیگری که کمتر در مورد آن صحبت شد،‌ اشتباه احسان حاج صفی در بازی با نساجی بود که به تساوی یک - یک انجامید.

در این موقعیت همانطور که مشاهده می‌شود حاج‌صفی توپی که در حال خروج از زمین است را متوقف می‌کند و آن را به اشتباه در اختیار مهاجم حریف قرار می‌دهد تا او دروازه تراکتور را باز کند و 2 امتیاز از کف سرخپوشان برود.

اشتباهات فنی در فوتبال اجتناب ناپذیر است و بارها از سوی بازیکنان بزرگ و با تجربه هم دیده شده ولی مهم این است که در شرایط سخت به بازیکن روحیه داده شود تا به شرایط خوب خود برگردد و در سایر دیدارها با تمام قوا وارد زمین شود و رفتارهای غیر حرفه‌ای این چنینی تنها ضربه اش به تیم می‌خورد.

حجم ویدئو: 5.90M | زمان ویدئو: 00:01:14
تراکتورسازی تبریز محسن فروزان احسان حاج صفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر