کد خبر: 750142 A

جدول گلزنان در تسخیر خارجی‌ها؛

علی علیپور شانس اول رسیدن به عنوان آقای گلی لیگ برتر است. مهاجمان خارجی دو تیم مدعی سپاهان و تراکتورسازی نیز در تعقیب علیپور هستند.

به گزارش ایلنا، دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر در حال پیگیری است. باتوجه به شکست تراکتورسازی برابر سپیدرود پرسپولیس بدون توجه به نتیجه بازی برابر سایپا صدرنشین می‌ماند اما جدال برای کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر باتوجه به درخشش مهاجمان فولاد و پدیده به اوج خود رسیده‌است. 

در حالی که آنتونی استوکس و کی‌روش استنلی چند هفته‌ای است که از گلزنی به دور مانده‌اند، لوسیانو پریرا و امین قاسمی نژاد با درخشش در بازی‌های این هفته توانستند نام خود را به عنوان بازیکنانی که شانس آقای گلی در لیگ برتر دارند، مطرح کنند. 

مهاجم برزیلی فولاد در اولین بازی این هفته درخشش قابل توجهی داشت و تعداد گل‌هایش در لیگ برتر را به عدد 10 رساند. پریرا که با گلزنی‌هایش در این فصل توانست نام خود را به عنوان بهترین گلزن خارجی لیگ برتر ثبت کند حالا بدش نمی‌آید آقای گل این فصل لیگ برتر شود. 

از طرف دیگر امین قاسمی نژاد که با درخشش در لیگ یک خودش را به سطح اول فوتبال ایران رساند با دو گلی که در بازی برابر نفت مسجد سلیمان به ثمر رساند 9 گله شد و این فرصت را دارد در 5 بازی پیش‌رو بر تعداد گل‌هایش بیفزاید. 

اما بدون شک علی علیپور مهاجم پرسپولیس شانس اول رسیدن به کفش طلای این فصل لیگ برتر است. علیپور در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی داشته و در دو بازی آخر خود برای پرسپولیس گلزنی کرده‌است. علیپور که فصل قبل با 19 گل رکورد گل‌زده پرسپولیس در یک فصل را شکست اگرچه نتوانسته درخشش فصل قبلش را تکرار کند اما اکنون با 12 گل در کنار کی‌روش استنلی بهترین گلزن لیگ برتر است و اگر بتواند در بازی برابر سایپا گلزنی کند به تنهایی صدرنشین گلزنان لیگ می‌شود. 

 

علی علیپور آقای گل لیگ برتر آنتونی اسکاراموچی کی‌روش استنلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر