کد خبر: 749878 A

شفرتیمش را ازلحاظ روحی و روانی تغییرداد

سیروس دین محمدی هافبک تیم استقلال معتقد است هنوز هیچ چیزی برای استقلال تمام نشده است و با توجه به اینکه فوتبال غیرقابل پیش بینی است شاید در ادامه اتفاقات دیگری رقم بخورد

به گزارش ایلنا، سیروس دین محمدی هافبک تیم استقلال معتقد است هنوز هیچ چیزی برای استقلال تمام نشده است و با توجه به اینکه فوتبال غیرقابل پیش بینی است شاید در ادامه اتفاقات دیگری رقم بخورد با دین‌محمدی در خصوص شرایط این روزهای استقلال و آیا اینکه این تیم می‌تواند به دور بعدی لیگ قهرمانان صعود کند یا خیر صحبت کردیم.

*شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کیند؟

استقلال بعد از برد مقابل الهلال و سپاهان این روزها درشرایط خوبی قراردارد. آنها سپاهان را در اصفهان شکست دادند. این بردها تا حدودی ناراحتی‌های هواداران استقلال را کمتر کرد. همه قبل از بازی مقابل الهلال و سپاهان فکر می‌کردند استقلال شکست بدی را تجربه خواهد کرد اما در فوتبال هیچ چیزی پیش بینی نیست و دیدید که چه اتفاقی افتاد.

*شما خودتان تجربه حضور در جام جهانی و لیگ قهرمانان را دارید چه عواملی باعث شد استقلال مقابل الهلال اینقدر تغییر کند؟

به نظر من شفر توانست در 10 روز اخیر تیمش را از لحاظ روحی روانی به شرایط مطلوب باز گرداند خیلی مهم است که یک مربی بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین بهره‌برداری را از تیمش انجام دهد شفر این کار انجام داد و ثمره‌اش را دید استقلال اگر بتواند در بازی برگشت الهلال را شکست دهد می‌تواند به دور بعدی راه پیدا کند که این امر دور از دسترس نیست.

*عملکرد خط دفاعی را در چند بازی اخیر چطور دیدید؟

ما مقابل پرسپولیس اشتباه داشتیم که تاوانش را دادیم در مقابل الهلال هم ناهماهنگی بین مدافعان باعث شد آن گل را دریافت کنیم فکر می‌کنم باید کمی بیشتر با کادر فنی تمرین صورت بگیرد شما نگاه کنید زکی‌پور دوست دارد توپ را بگیرد و بازی‌سازی کند او فقط می‌خواست توپ را کنترل کند و پاس بدهد که آن اتفاق افتاد.

*به نظرتان استقلال در لیگ برتر هنوز شانس دارد؟

هنوز پنج بازی تا پایان لیگ باقی مانده است و 30 امتیاز تیم‌ها می‌توانند کسب کنند به نظرم کار برای هیچ تیمی تمام نشده و استقلال هنوز هم شانس قهرمانی دارد فقط همانطور که گفتم باید از لحاظ روحی روانی تیمش را جمع و جور کند 

*چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌دانید؟

همان چهار تیم بالای جدول همگی مدعی قهرمانی هستند. فکر می‌کنم تا دو هفته دیگر همه چیز مشخص شود.

استقلال سیروس دین محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر