کد خبر: 749829 A

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: تیمم را برای اولین بار بدون قدرت در میدان دیدم؛ می‌دانم تیم ما به زمین برمی‌گردد.

به گزارش ایلنا، علیرضا مرزبان بعد از شکست شاگردانش مقابل پدیده گفت: باخت بدی برای ما بود مقابل پدیده که خیلی خوب بازی کرد و ما خیلی بد بازی کردیم. می‌توانستیم ۲ گل دیگر هم بخوریم و از روزهای بد فوتبالی ما بود. تیم نتوانست دستورات تاکتیکی را به هیچ وجه اجرا کند. ۸ بازیکنی که امروز در تیم ما قرار داشت فصل گذشته در لیگ یک بازی می‌کردند و طبیعی است که نتوانند مقابل پدیده خوب باشند. ناراحتم از بازیکنانم که اینگونه بازی کردند. تیمم را برای اولین بار بدون قدرت در میدان دیدم . می‌دانم تیم ما به زمین برمی‌گردد.

وی افزود: ما بازی‌های سخت‌مان را پشت سر گذاشته‌ایم و در هفته‌های آینده با تیم‌هایی که در همسایگی‌مان در جدول هستند بازی داریم با استقلال خوزستان، سپیدرود رشت و ... در این بازی‌ها محکوم به برد هستیم تا در لیگ برتر بمانیم.

وی در مورد اعتراض‌هایی که به داوری انجام شد گفت: مشکل خاصی نیست همه کبوترها را در آسمان اعدام نکنید یکی دو بازیکن ما هم کارت زرد گرفتند بازیکنی هم که اخراج شد 100درصد مقصر است و نباید آنگونه رفتار می‌کرد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد مصدومیت کولی‌بالی و غیبتش گفت:‌او واقعا مصدوم است در تلاش هستیم تا او را به بازی‌های هفته آینده‌مان برسانیم. شادکام هم مصدوم است و باید این مصدومان را برسانیم.

مرزبان نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر