کد خبر: 749759 A

تمدید قرارداد برانکو با باشگاه پرسپولیس و باقی‌ماندن او روی نیمکت پرسپولیس به یکی از نگرانی‌های هوادران پرسپولیس تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا، بعد از جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی گزینه‌های مختلفی برای سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال مطرح شد. در کنار نام‌های بزرگ و گاها خنده‌داری که برای هدایت تیم ملی بر سر زبان‌ها افتاد یک نفر همیشه گزینه اول هدایت تیم ملی بود و آن فرد کسی نبود جز برانکو ایوانکوویچ سرمربی موفق تیم پرسپولیس. 

شایعات مربوط به جانشینی کی‌روش با برانکو و خروج سرمربی کروات از پرسپولیس حتی قبل از خروج سرمربی پرتغالی بر سر زبان‌ها افتاد و تا همین امروز ادامه داشته‌است. برانکو ایوانکوویچ و مسولان باشگاه پرسپولیس نیز در شرایط مختلف سعی کردند تا حد امکان در مورد این موضوع صحبت نکنند تا پرسپولیس دچار حاشیه نشود. سرمربی پرسپولیس در شرایط مختلف سعی بر این داشته به این موضوع دامن نزند و از حضور ادامه دار خود در پرسپولیس صحبت کند. 

در تازه‌ترین صحبت‌های سرمربی کروات پرسپولیس، برانکو در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سایپا در مورد نگرانی هواداران از تمدید قرارداد او با پرسپولیس عنوان کرد: " خوشحالم هواداران اینطور فکر می‌کنند و این برایم تأیید بزرگی است. همه تلاش ما برای هواداران است. هنوز یک سال دیگر قرارداد دارم ولی در فوتبال قرارداد معنای خاصی ندارد! هیچ وقت نمی‌دانید قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. مهم‌ترین مسئله برایم این است که از کار کردن با بازیکنانم لذت می برم. اینکه یک، دو و یا شش ماه دیگر چه اتفاقی می‌افتد را نمی‌دانم. در فوتبال همه چیز سریع اتفاق می‌افتد. "

طلب سنگین برانکو از پرسپولیس، مشکلات مالی این تیم و هم‌چنین شایعات مربوط به ضرب‌العجل فیفا برای پرداخت آن باعث شده هواداران پرسپولیس نگران خروج سرمربی تیم خود در پایان فصل باشند. از طرفی پیشنهاد احتمالی نیمکت تیم ملی به برانکو می‌تواند تردیدها را نسبت به آینده او در پرسپولیس بیشتر کند. موضوعی که در صحبت‌های امروز برانکو مشخص است این است که او با اطمینان همیشگی خود از ماندن در پرسپولیس صحبت نکرده‌است. 

اما ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نسبت به این اتفاقات واکنش متفاوتی داشته و در مصاحبه با برنامه ورزش و مردم عنوان کرد: " ما همیشه گفتیم که این موضوع تایید شده نیست. یک چیز رسمی باید ابلاغ و مطرح شود که این موضوع در باشگاه پرسپولیس مطرح نشده است. از روزی که این بحث ها شایعه شده تاکنون هیچ رسمیتی نداشته است. "

 

 

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر