کد خبر: 749741 A

خیلی راحت و ریلکس هستم

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: من خیلی راحت و ریلکس هستم. با بازیکنانم نیز به خوبی کار می‌کنم. اصلاً احساس فشار نمی‌کنم. البته شاید به خاطر فاصله کم بازی‌ها فشار روی ما زیاد باشد، ولی همانطور که گفتم خیلی سرحال هستم.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در خصوص این بازی گفت: بازیکنان بابت برد مقابل الاهلی تبریک می‌گویم. همچنین از هوادارانمان در دبی تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند. فردا بازی جدیدی است و فرصت جشن گرفتن نداریم.

برانکو افزود: سایپا حریفی است که تکلیفش را روشن کرده و در حاشیه امنیت است از طرفی نمی‌تواند امیدوار باشد که به رده‌های بالای جدول دست پیدا کند و این بزرگترین خطر برای ماست. زیرا آنها تحت فشار نیستند و به جز انگیزه ورزشی که بزرگترین انگیزه بازی مقابل قهرمان کشور است، به این خاطر می‌گویم انتظار نبردی سخت و سنگین را دارم.مقابل استقلال دیدید که سایپا تا دقایق آخر برای پیروزی تلاش کرد. اصلا به این فکر نخواهم کرد که بازی آسانی است. بازی بسیار سخت است. هیچ وقت بازی ساده‌ای مقابل سایپا نداشته‌ایم.

وی گفت: پارسال مقابل این تیم بهترین بازی را انجام دادیم و دو بر یک باختیم. در مورد تیم خودم باید بگویم که خستگی وجود دارد و نمی‌شود از آن فرار کرد و گریزی از آن نیست. نوراللهی هم نمی‌تواند بازی کند زیرا مچ پایش مصدوم است. شایان مصلح هم از ناحیه شکم دچار مصدومیت شده. همانطور که انصاری و ماهینی مشکل دارند. سایر بازیکنان در رقابت اصلی برای حضور در 11 نفر هستند. همیشه گفته‌ام بازی‌های پیش رو مهمترین بازی‌هاست و فردا مهمترین بازی با سایپا را خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا برای بازی با سایپا ترکیب این تیم تغییر خواهد کرد،‌گفت:طبیعی است تیم ما بهتر می‌شود و از نظر ساماندهی شرایط خوبی داریم هر چند که متاسفانه و غمگینانه باید بگویم که فرصت زیادی  برای تمرین نداریم اما در مقایسه با بازی با الاهلی مصلح و نوراللهی با ما نیستند و تغییراتی در ترکیب خواهیم داشت.

برانکو در خصوص وضعیت امید عالیشاه هم افزود:امید خیلی خوب با ما کار می‌کند اما در لیست بازی با سایپا قرار ندارد ولی حتما در لیست بازی با ذوب‌آهن خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در واکنش به سؤال خبرنگاری که از او پرسید در چند بازی قبلی شادابی و طراوت همیشگی در چهره او دیده نمی‌شود و آیا این مسئله به دلیل فشار بازی‌هاست و یا دلیل دیگری دارد، گفت: سؤال خوبی است. شاید همین‌طور باشد که شما گفتید، اما من خیلی راحت و ریلکس هستم. با بازیکنانم نیز به خوبی کار می‌کنم. اصلاً احساس فشار نمی‌کنم. البته شاید به خاطر فاصله کم بازی‌ها فشار روی ما زیاد باشد، ولی همانطور که گفتم خیلی سرحال هستم.

برانکو ادامه داد: حتی بابت همین مسئله‌ای که شما گفتید یک روز از بازیکنانم عذرخواهی کردم به خاطر اینکه شاید خیلی از آنها تمجید نکردم در حالی که لیاقتش را داشتند. تمرکز ما روی بازی‌هاست، چون تمام مسابقات برای ما مهم است. همان‌طور که گفتم در بازی با پیکان و الاهلی خیلی راحت وارد بازی شدم. این هم به خاطر اعتمادی بود که به بازیکنانم داشتم. در هر صورت سعی می‌کنم از بازی‌های بعد از لحاظ شادابی چهره هم بهتر شوم.

وی در مورد رویارویی‌اش با علی دایی نیز یادآور شد: در مورد دایی بارها صحبت کرده‌ام. او برنده متولد شده است. همین خاصیت، او را در زندگی شخصی و ورزشی‌اش موفق کرده است. زمانی که ما با او تمرین داشتیم تا وقتی که تیمش برنده بازی درون تیمی نمی‌شد، تمرین را قطع نمی‌کردیم. دایی همین خصوصیت را به تیمش هم انتقال داده است. فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی کند. او برای پیروزی به زمین می‌رود. به نظرم باید به او افتخار کنیم. امیدوارم در بازی فردا آمارمان را مقابل آنها بهتر از قبل کنیم.

«در توئیتر طی یک نظرسنجی از هواداران پرسپولیس با این عنوان که آیا موافق دوباره فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا هستید یا اینکه ترجیح می‌دهید برانکو قراردادش را تمدید کند و پاسخ این نظرسنجی رأی 80 درصدی هواداران به تمدید قرارداد برانکو بوده است». برانکو در واکنش به طرح این موضوع گفت: خوشحالم که هواداران این‌طور فکر می‌کنند. آنها برای من بسیار ارزشمند و به نوعی مهمترین هستند. خودتان می‌دانید که چقدر خوب از سوی هواداران حمایت می‌شویم و طبیعی است که آنها وابسته به باشگاه هستند و باشگاه نیز وابسته به آنهاست. من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم، اما در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد وجود ندارد و نمی‌دانم چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد. مهم این است که تا زمانی که هستیم از حضورمان لذت ببریم. اینکه حالا یک ماه یا دو ماه یا شش ماه دیگر چه اتفاقی رخ خواهد دارد در آینده مشخص خواهد شد.

برانکو در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه آیا او قصد دارد با پاسخ دادن به این شکل استرس به هواداران تیمش ایجاد کند، گفت: استرس همیشه هست و در هر بازی ما استرس وجود دارد، اما طبیعی است که تا زمانی که هستیم همه تلاش‌مان را انجام می‌دهیم.

پرسپولیس برانکو ایکوانکوویچ ایمان صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر