کد خبر: 749718 A

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز در گفت و گویی درباره موضوعات پیرامون این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ایرج عرب درباره آخرین وضعیت تیم بعد از پیروزی مقابل الاهلی عربستان گفت: ما برد دربی را داشتیم و بعد از آن پیکان و در آسیا هم خدا را شکر نتیجه خوب و دلچسبی گرفتیم و به آسیابرگشتیم.

وی درباره بازی فشرده در لیگ برتر و بحران مالی این تیم که باعث عدم دریافت حقوق برانکو شده گفت: همانطور که گفتم از نظر فنی به همت کادرفنی و بازیکنان و حمایت همه جانبه هواداران از نظر فنی خوب است. اما اینکه از نظر خودمان خوب باشد باید بگویم نه. درآمدها ثابت است و هزینه ها متغیر است. در بحث ارزی ما شاهد نوسان هستیم. همین بازی الاهلی که رفتیم ما هزینه 10 برابری داشتیم. با انجام بازی در خارج از کشور این هزینه برای ما هزینه 10 برابر ارزی داشت. 

مدیرعامل باشگاه در ادامه صحبت هایش گفت: این مساله را باید از جایی بزنیم تا تامین شود. ما باید هزینه ها را مدیریت کنیم و خیلی هم صرفه جویی کردیم. ما بهترین شرایط را برای بازیکنان از نظر هتل و پرواز مهیا کردیم. این ظاهر ماجراست و در باطن سختی‌هایی است که متوجه مدیریت باشگاه می شود. ما درآمد ثابت از اسپانسر داریم و یک هزینه های متغیر خصوصا ارزی. 

ایرج عرب در خصوص حضور برانکو در تیم ملی گفت: ما همیشه گفتیم که این موضوع تایید شده نیست. یک چیز رسمی باید ابلاغ و مطرح شود که این موضوع در باشگاه پرسپولیس مطرح نشده است. از روزی که این بحث ها شایعه شده تاکنون هیچ رسمیتی نداشته است.

وی درباره حضور امید عالیشاه گفت: آن موضوع داخلی بود و مربوط به آقای برانکو بود. ربطی به باشگاه نداشت و اگر از سوی برانکو ابلاغ می شد باشگاه پیگیری می‌کرد. او در حال حاضر به تمرینات برگشته است.

عرب درباره تقابل با سایپا و دیگر حریفان گفت: رقابت نزدیک است و باید مراقب باشیم تا هیچ اشتباهی نکنیم. ما کادرفنی و بازیکنان خوبی داریم و کاملا به این موضوع واقف هستند. امیدوارم اشتباهی نداشته باشند و به همین شکل در کنار هواداران به جلو حرکت کنیم.

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ ایرج عرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر