کد خبر: 749549 A

برای برد به آبادان سفر کرده‌ایم

سرمربی تیم پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد در مسابقه فردا با نفت آبادان به دست آوردند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی مهدی تارتار، ضمن ابراز همدردی با مردم سیل زده خوزستان گفت: حادثه تلخی برای مردم خوزستان به وجود آمد و باید از هم وطنانی که همه جوره به مردم سیل زده کمک کردند تشکر کنیم.

وی درباره شرایط تیمش قبل از بازی با نفت آبادان عنوان کرد: با بردی که هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان به دست آوردیم از نظر روحی شرایط تیم نسبت به هفته های گذشته بهتر شده است.بازی سنگینی با تیم نفت آبادان که هواداران پروشوری دارند خواهیم داشت. من مطمئن هستم به خاطر حضور این هواداران پرشور آبادانی بازی بسیار زیبایی را شاهد خواهیم بود. تیم نفت آبادان را هم به خوبی هم آنالیز کردیم و تیمی است که فوتبال را روی زمین بازی می کنید و برنامه دارد و فکر می‌کنم جایگاه این تیم هم اینجای جدول نیست.

سرمربی پارس جنوبی جم ادامه داد: امیدوارم با ارائه یک بازی خوب به ٣ امتیاز مسابقه فردا دست پیدا کنیم. ضمن احترام به تیم نفت آبادان، ما برای کسب پیروزی به آبادان سفر کرده ایم و امیدوارم با دست پر از زمین خارج شویم.

تارتار با اشاره به فاصله امتیازی اندک تیم ها در میانه جدول رده بدنی بیان کرد: ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا رتبه آبرومند در پایان فصل داشته باشیم. همه میدانند که ما مشکلات و کمبودهایی داریم ولی هدف ما این است کاری کنیم که مردم استان بوشهر و به خصوص شهرستان جم به تیمشان افتخار کنند. امیداورم مسئولان به خودشان بیانند و قدر این تیم را بدانند.

تارتار در پایان افزود: اگرچه می‌دانم راه ها به خاطر شرایط جوی بسته است اما امیدوارم هوادارانمان موفق شوند فردا به آبادان سفر کنند و کمک حال ما در این بازی سخت باشند ولی اگر هم نیایند ما همیشه به عشق آن ها بازی می‌کنیم.

مهدی تارتار پارس جم جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر