کد خبر: 749487 A

وزارت ورزش نیازهای مالی کاراته را رفع کند

کارشناس ورزش های رزمی ایران گفت: با مشخص شدن رئیس جدید فدراسیون کاراته، این انتظار از خانواده بزرگ کاراته می رود که از رئیس جدید حمایت کنند.

به گزارش ایلنا، دکتر " عباس شوکتی " ضمن بیان این مطلب افزود: روزهای پایانی سال 97 اتفاق خوشایندی برای کاراته کشور افتاد و رئیس جدید فدراسیون انتخاب شد.

وی ادامه داد: حسن طباطبایی از مدیران جوان و خوشفکر ورزش کشور است که در مسئولیت های مختلف خود، منشا خدمات فراوانی بوده است. امیدوارم وی در پست ریاست فدراسیون کاراته نیز موفق باشد.

مربی کاراته کشور با اشاره به روزهای حساس برای کاراته ایران در سال 98 خاطر نشان کرد: امسال، سال پرترافیکی برای کاراته ایران است که امیدوارم با همت و یکدلی همه اعضای خانواده بزرگ کاراته از رئیس جدید، کادر فنی تیم های ملی و قهرمانان، شاهد درخشش بیشتر کاراته کشور عزیزمان در رویدادهای برون مرزی باشیم.

قائم مقام خیرین ورزشگاه ساز در پایان گفت: تداوم موفقیت های کاراته ایران در عرصه های داخلی و رقابت های جهانی، قاره ای و بین المللی،  وزارت ورزش باید بیش از گذشته، مشکلات فدراسیون به ویژه مسائل مالی این ورزش المپیکی را حل کند تا باز هم شاهد اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، در مسابقات مختلف باشیم.

دکتر عباس شوکتی کارشناس ورزش های رزمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر