کد خبر: 749446 A

وظیفه ما کسب 3 امتیاز مقابل الاهلی بود

سرمربی پرسپولیس در مورد تقابل با الاهلی و بازی با سایپا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در مورد الاهلی و پیروزی به دست آمده اظهار داشت: متاسفانه زیاد وقت برای جشن گرفتن و شادی نداریم. به بازیکنانم برای برد تبریک می‌گویم. شخصیت تیم برنده را نشان دادند. با وجود فشار و فشردگی که تحمل می‌کنند انرژی مضاعفی در خود به وجود آوردند و بازی که باید می‌بردند را بردند و این یعنی کیفیت. اینجور بازی که باید در لیگ قهرمانان انجام شود را انجام دادند. باهوش، با تمرکز و فشرده که کاملاً هم عقلانی و منطقی بود. حریف هم هر موقعیتی که ایجاد کرد از روی اتفاق بوده است.

وی در موردبازگشت به لیگ قهرمانان با این 3 امیتاز گفت: بله در واقع به همین خاطر خیلی مهم بود که وظیفه ما بود و بچه‌ها خیلی تمرکز داشتند روی دو توپ سرگردان و همیشه هم می‌گویم که در هر 3 جام دنبال اهداف حداکثری هستیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد گل زیبای شجاع خلیل‌زاده هم توضیح داد: البته این اولین گل شجاع نیست. کیفیت و سرزنی خوب او معمولاً روی همه ضربات ایستگاهی جلو می‌رود و در این گل هم واکنش خوبی داشت و تلویزیونی بود. تبریک می‌گویم بابت این گل. شجاع در تمرینات زیاد این کار را انجام می‌دهد و خلاقیت و توانایی خود اوست. برای من مهم گلی بود که به ثمر رسید و واکنش بچه‌ها روی توپ‌هایی که ارسال می‌شد نشان از هوشیاری‌شان داشت.

برانکو در مورد موقعیت‌های زیاد پرسپولیس و آمار پایین گلزنی این تیم و اینکه این موضوع در ادامه نگران کننده می‌شود یا نه، پاسخ داد: سوال خوبی بود. ما مدام روی ضربات آزاد کار می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تعداد و درصد به ثمر رساندن موقعیت‌ها را بالا ببریم ولی برای من مهم این است که موقعیت‌ها خلق می‌شود و گل کم یا زیاد به هر حال از راه می‌رسد. باید دقت‌مان در ضربات آخر را بالا ببریم که مقابل استقلال و بازی با الاهلی دیده شد. این نیازمند کار بیشتر و تمرین بیشتر است. متاسفانه وقت زیادی برای تمرین نداریم و پس فردا دوباره بازی داریم.

وی در مورد تقابل با علی دایی و سایپا که توانست استقلال را متوقف کند هم گفت: این بازی هم خیلی دشوار خواهد بود و قبل از پیکان هم گفتم تیمی که خطر سقوط ندارد و در حاشیه امنیت است و نمی‌تواند بین 3-4 تیم اول باشد از همه خطرناک‌تر است. چون تحت فشار نیست و به خاطر انگیزه‌های شخصی و ورزشی بازی می‌کنند که از همه خطرناک‌تر هستند. مطمئنم بازی دشواری مقابل سایپا خواهیم داشت.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه منتقدان از سرعت پایین بودیمیر ایراد می‌گیرند گفت: کدام منتقدان این حرف را زده‌اند؟ البته همیشه انتقاد بوده است.

برانکو در پایان با اشاره به کیفیت زمین تمرین پرسپولیس گفت: انتظارمان زمین تمرین بهتر است و الان فصل رشد است. متاسفانه همین یک زمین را داریم و نمی‌توانیم مدت زیادی آن را حفظ کنیم ولی تلاشمان را می‌کنیم.

پرسپولیس سایپا برانکو ایوانکوویچ لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر