کد خبر: 749374 A

حساس‌ترین جدال هفته در نقش جهان

مسابقات لیگ برترفوتبال ایران به هفته بیست و پنجم رسید و تیم‌های مدعی قهرمانی و همچنین تیم‌های پایین جدول در 6 بازی پیش رو تلاش مضاعفی خواهند کرد تا سرنوشت بهتری برای خود رقم بزنند.

به گزارش ایلنا،مسابقات لیگ برترفوتبال ایران به هفته بیست و پنجم رسید و تیم‌های مدعی قهرمانی و همچنین تیم‌های پایین جدول در 6 بازی پیش رو تلاش مضاعفی خواهند کرد تا سرنوشت بهتری برای خود رقم بزنند.

هفته بیست و پنجم امروزبا برگزاری دو بازی آغازخواهد شد و ادامه مسابقات این هفته فردا و روز شنبه پیگیری می‌شود. بازی‌های فردا در تعیین سرنوشت قهرمان این فصل تاثیرمهمی خواهد داشت. مهمترین بازی این هفته روزجمعه بین دو تیم سپاهان و استقلال دراصفهان و از ساعت 17:45 برگزارخواهد شد.سپاهان با 47 امتیاز تیم سوم جدول است و اگر می‌خواهد همچنان در کورس قهرمانی حضورداشته باشد باید امتیازات کامل این بازی را بدست بیاورد.

این درحالی است که تیم قلعه‌نویی درچند بازی گذشته با صلابت نشان نداده و با کسب دو تساوی مقابل فولاد و نساجی امتیازات مهمی را از دست داده است.بنابراین قلعه‌نویی چاره‌ای جز شکست تیم سابق خود ندارد.استقلال اما با 44 امتیاز چهارم جدول است.آبی‌ها امید کمی برای قهرمانی دارند اما روی کاغذ هنوزشانس هایی وجود دارد.آن‌ها درلیگ قهرمانان پیروزی شیرینی مقابل الهلال به دست آوردند و این اتفاق بعد از باخت آن‌ها در دربی به آن‌ها انگیزه خواهد داد.

استقلال درصورت پیروزی در بازی امروز با توجه به تفاضل گل بهتر جایگاه سپاهان در جدول را تصاحب خواهد کرد.این در شرایطی است که مساوی این دو تیم به سود دیگرمدعیان قهرمانی خواهد بود.خبر دیگردرمورد این بازی این‌که اعلام شده طبقه دوم استادیوم نقش جهان آماده حضور تماشاگران خواهد بود و به این ترتیب ظرفیت سکوها بیشترخواهد شد.

مهم‌تر از همه این‌ها اما تقابل دوباره‌امیر قلعه‎‌نویی و وینفرد شفر است که قبلا هم نشان داده‌اند زیاد با هم حال نمی‌کنند. شفر بعد از باخت به ذوب‌آهن امیر گفته بودن تیم حریف «بزن زیرش» بازی می‌کند و قلعه‌نویی هم بعد از برتری بر استقلال با سپاهان در بازی رفت به شکلی طعنه‌آمیز گفته بود:«با شفر هم مثل کی‌روش قرارداد 8 ساله ببندید!»

 

 

استقلال سپاهان لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر