کد خبر: 749231 A

این نوع قضاوت‌ها شائبه برانگیز است؛

سرمربی تیم آلومینیوم اراک بعد از شکست امروز تیمش برابر ملوان بسیار عصبانی به نظر می‌رسید و داور را عامل شکست آلومینیوم اراک دانست.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند سرمربی تیم آلومینیوم اراک پس از شکست برابر ملوان در جمع خبرنگاران عنوان کرد: یکی دو تیم  که خودشان دست به هرکاری در این مدت زدند  بی دلیل جو را متشنج کردند تا شاهد نتیجه آن در بازی امروز باشیم. داور مسابقه شب قبل از بازی تغییر می‌کند. این نوع قضاوت شائبه برانگیز است. یک هند بی دلیل اعلام شد که منجر به گل اول تیم ملوان شد. گل دوم هم روی آقای ابوالفظل قربانی در محوطه جریمه خطا شد اما داور آوانتاژ داد.  کاری به برگرداندن پنالتی ندارم اما قضاوت داور مسابقه بسیار ضعیف بود. 

کمالوند در ادامه اظهار داشت: این اتفاقات تحت تاثیر جو ناجوانمردانه‌ای که رقبا به راه انداخته‌اند رخ داد. در مورد بازی نمی‌خواهم زیاد صحبت کنم. علی رغم شایستگی ملوان شکست امروز ما صد درصد به خاطر ضعف قضاوت داور بازی بود. 

کمالوند در پاسخ به سوال خبرنگاری که مدعی بود نیمه اول هم دو پنالتی برای ملوان اعلام نشد و داور خطاهای 50-50 را به نفع آلومینیوم گرفت، گفت: مگر در فوتبال چیزی به نام 50-50 داریم؟ منکر بازی خوب ملوان نمی‌شوم اما اعتقاد صد درصدی دارم که شکست امروز ما به دلیل ضعف داور مسابقه بود.

فراز کمالوند ملوان بندر انزلی آلومینیوم اراک لیگ دسته اول آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر