کد خبر: 748893 A

هفته سی و یکم لیگ آزادگان؛

دیدارهای هفته سی و یکم لیگ آزادگان در حالی امروز برگزار می‌شود که رقابت در بالای جدول برای صعود به لیگ برتر هم‌چنان داغ است و 6 تیم شانس صعود دارند.

به گزارش ایلنا، تمام دیدارهای هفته سی و یکم لیگ آزادگان امروز و به طور همزمان به انجام خواهند رسید. برنامه بازی‌های امروز لیگ دسته اول به شرح زیر است:

ملوان آلومینیوم اراک ساعت 16:45

آلومینیوم اراک در دیدار امروز خود به مصاف ملوانی می‌رود که شرایط خوبی تجربه نمی‌کند. شاگردان فراز کمالوند که با برد هفته قبل خود برابر مس رفسنجان خودشان را به رتبه سوم جدول رساندند و حالا در انتظار لغزش دو تیم بالای جدول هستند تا خودشان را به جمع دو تیمی که می‌توانند به لیگ برتر صعود کنند، برسانند.  

بادران تهران گل‌گهر سیرجان ساعت 16:45

تیم وینگو بگوویچ با یک بازی کمتر نسبت به رقیبان خود صدرنشین لیگ آزادگان است و بیشترین شانس برای صعود به لیگ برتر را دارد. سیرجانی‌ها امروز بازی سختی برابر بادران دارند که از تیم‌های خوب این فصل هستند. پیروزی در این بازی می‌تواند تا حد زیادی صعود آن‌ها به لیگ برتر را قطعی کند.

سرخپوشان پاکدشت فجرسپاسی ساعت 16:45

شاگردان مهدی پاشازاده در دیدار هفته قبل خود در یک بازی جنجالی توانستند شهرداری ماهشهر را شکست دهند تا سرمربی جدید این تیم بعد از دو تساوی اولین بردش را تجربه کند. سرخپوشان نسبت به سایر مدعیان بازی آسان‌تری دارند و با توجه به اینکه میزبان هستند می‌توانند با شکست فجرسپاسی و امید به از دست دادن امتیاز سایر مدعیان خودشان را به بالای جدول برسانند.

مس رفسنجان شاهین شهرداری بوشهر ساعت 16:45

در روزهایی که ایرانجوان شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند و به لیگ دسته سه سقوط کرده دیگر تیم استان بوشهر یعنی شاهین شهرداری برای صعود به لیگ برتر جنگ سختی در بالای جدول لیگ آزادگان دارد. شاهین با 46 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد و بعد از گل‌گهر بیشترین شانس را برای صعود به لیگ برتر دارد. تیم بوشهری امروز در خارج از خانه مس رفسنجان را پیشرو دارد و کار سختی برای رسیدن به صدر جدول دارد.

کارون اروند خرمشهر گل ریحان البرز ساعت 16:45

این بازی برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است. کارون اروند یکی از تیم‌های انتهای جدول می‌باشد و برای فرار از سقوط باید در این بازی برنده باشد. در سمت دیگر گل ریحان با 42 امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار دارد و اگر می‌خواهد شانس خود برای صعود به لیگ برتر را حفظ کند چاره‌ای جز پیروزی در این بازی ندارد.

علاوه بر جدال مدعیان صعود به لیگ برتر دو بازی دیگر هم امروز برگزار می‌شود که تاثیر زیادی در تعیین معادلات انتهای جدول دارد. برنامه این دو بازی به شرح زیر است: 

خونه به خونه  نود ارومیه ساعت 16:45

شهرداری تبریز – شهرداری ماهشهر ساعت 16:45

 

 

 

 

 

 

 

گل‌گهر سیرجان شاهین شهرداری بوشهر لیگ دسته اول آزادگان سرخپوشان پاکدشت آلومینینوم اراک گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر