کد خبر: 748165 A

سرمربی الاهلال عربستان گفت: ما با توجه به دیگر نتایج همچنان صدرنشین هستیم و 3 روز برای ریکاوری فرصت داریم تا برای لیگ برتر آماده شویم.

به گزارش ایلنا، زوران مامیچ سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان بعد از شکست برابر استقلال در نشست خبری گفت: به تیم فوتبال استقلال تبریک می گویم. آنها از نقطه ضعف ما به خوبی استفاده کردند و به گل رسیدند.

وی ادامه داد: ما در بازی های قبلی گل های زیادی را روی ضربات ایستگاهی دریافت کرده بودیم و این بخشی از فوتبال است و ما باید کیفیت بهتری در این صحنه ها نشان دهیم. استقلال دو مرتبه از بی احتیاطی ما در دفاع استفاده کرد و جبران این دو گل بسیار سخت بود.

مامیچ در ادامه درباره جدول گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا، اضافه کرد: ما با توجه به دیگر نتایج همچنان صدرنشین هستیم و 3 روز برای ریکاوری فرصت داریم تا برای لیگ برتر آماده شویم. جدول مسابقات خیلی فشرده است و ما خیلی خسته بودیم.

سرمربی الهلال در پاسخ به این سوال که آیا با استقلال به مرحله بعدی صعود می کنید، گفت: پیش بینی بسیار سخت است و ما تنها 50 درصد مسابقات را سپری کردیم و 3 مسابقه پیش رو داریم. بازی های سختی داریم و جنگ تا آخر ادامه دارد. ما همچنان صدرنشین هستیم و استقلال تیم خوبی است ولی ما باید روی بازی بعدی در لیگ تمرکز کنیم.

لیگ قهرمانان آسیا الهلال عربستان زوران مامیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر