کد خبر: 747591 A

لیگ برتر فوتبال ایران به ایستگاه بیست و پنجم رسید و در چهارچوب رقابت های این هفته تیم های سپاهان اصفهان و استقلال تهران در ورزشگاه نقش جهان اصفهان و در حساس ترین دیدار هفته برابر هم صف آرایی می کنند.

به گزارش ایلنا، جدال دو تیم استقلال و سپاهان سال هاست که حتی بدون توجه به جایگاه دو تیم در جدول در زمره ی حساس ترین بازی های لیگ برتر فوتبال ایران به حساب می آید، چه رسد به آن که دو تیم در بالای جدول رده بندی و در دو رتبه ی متوالی قرار داشته باشند.

طلایی پوشان اصفهانی که هفته ی قبل در قائمشهر برابر نساجی متوقف شده و تا حدودی از کورس قهرمانی جا ماندند، از 24 دیدار گذشته ی خود موفق به کسب 47 امتیاز گردیده اند و پس از پرسپولیس و تراکتورسازی در رده ی سوم جدول جای دارند.

در سوی دیگر، آبی پوشانی قرار دارند که با 44 امتیاز، یعنی سه امتیاز کمتر نسبت به سپاهان، در رده ی چهارم جدول قرار گرفته و در چند هفته ی اخیر با حواشی و بحران های متعددی دست و پنجه نرم کرده اند.

شاگردان وینفرد شفر با باخت در دربی و توقف بدموقع برابر سایپا، تا حدود زیادی شانس قهرمانی را از دست دادند و بدین ترتیب در شش هفته ی باقی مانده برای کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان آسیا و رسیدن به جایگاه دوم یا سوم جدول تلاش خواهند کرد.

شاگردان قلعه نویی، یکی از پرافتخارترین سرمربیان تاریخ فوتبال ایران نیز برای جبران عقب ماندن خود از کورس قهرمانی و رسیدن دوباره به پرسپولیس و تراکتور، باید در هفته های آتی به آب و آتش بزنند و اختلاف امتیازی را با رقیبان خود کم و به صدر نزدیک شوند، هرچند استقلال مانع سختی برای سپاهان می باشد.

جدال حساس زردهای اصفهان و آبی های پایتخت، جمعه، 23 فروردین در استادیوم نقش جهان اصفهان برگزار می گردد.

استقلال تهران سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر