کد خبر: 747562 A

سرمربی تیم ذوب آهن گفت: ایرانی‌های زیادی در دبی و سایر شهرهای امارات حضور دارند و همواره از تیم‌های ایرانی حمایت کرده‌‌اند و از ایرانی‌های حاضر در این کشور دعوت می‌کنم که فردا برای دیدن بازی ما به ورزشگاه بیایند و کنارمان باشند.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی با الوصل امارات گفت: بازی بسیار سختی مقابل الوصل داریم خوشحالیم که شرایط خوبی داریم. برای گرفتن سه امتیاز می‌جنگیم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی در مورد  باخت پرگل پنج بر صفر الوصل برابر الزورا  ادامه داد: بازی‌های تیم الوصل را دیدم تیم خوبی است. مسیر الوصل با تیم ما متفاوت است این تیم اماراتی تیمی با کیفیتی است و در این مسابقه میزبان است و در خانه‌اش به میدان می‌رود. 

منصوریان در موردسطح گروهی که در آن قرار دارند افزود:  ۶ مسابقه سخت داریم و الوصل تیم قدرتمندی است. الزورا سرشار از انگیزه است و الوصل هم تیم قدرتمندی است و تیم عربستانی هم تیم خوبی است و گروه سختی داریم.

منصوریان در مورد مصدومان تیمش گفت: عباسی و خلعتبری مصدومان تیم ما هستند که فردا غایب هستند.
سرمربی ذوب آهن در مورد بازی در ورزشگاه الوصل امارات اظهار داشت: ایرانی‌های زیادی در دبی  و سایر شهرهای امارات حضور دارند و همواره از تیم‌های ایرانی حمایت کرده‌‌اند و از ایرانی‌های حاضر در این کشور دعوت می‌کنم که فردا برای دیدن بازی ما به ورزشگاه بیایند و کنارمان باشند.

ذوب آهن علیرضا منصوریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر