کد خبر: 746556 A

بازیکن تراکتورسازی بعد از دیدار با صنعت نفت گفت: هر جا که مربیان صلاح بدانند بازی می کنم و برایم فرق چندانی ندارد و دوست دارم برای تیم خودم تا آنجا که می توانم تلاش کنم و می خواهم که مثمر ثمر باشم.

به گزارش ایلنا، ساسان انصاری زننده تک گل دیدار تراکتور سازی-صنعت نفت آبادان پس از پایان این دیدار در خصوص حمایت از برنامه نود گفت: قبل از اینکه بخواهم در باره بازی صحبت کنم باید بگویم احساس می کنم جای برنامه نود در فوتبال ایران بسیار خالی است و از مسئولان صدا و سیما می خواهم در تصمیم خودشان تجدید نظر کنند و به خواست اهالی فوتبال احترام بگذارند. این برنامه باعث انگیزه خیلی از فوتبالیست ها شده است و همچنین جلوی خیلی از ناهنجاری های فوتبالی را می گیرد. امیدوارم عادل فردوسی پور عزیز هر چه زودتر با قدرت برگردد و از مدیران صدا و سیما درخواست دارم که به پیشرفت فوتبال کمک کنند.


او که بعد از به ثمر رساندن گل، پیراهن 90 را به نشانه حمایت بالا برد. درخصوص شادی بعد از گل خود هم گفت: بله می خواستم این موضوع را یاد آوری کنم که این برنامه وقتی 20 سال سابقه دارد جایش را در میان اهالی فوتبال دیگر پیدا کرده است و همه خواستار این هستیم که نود به کارش ادامه دهد.

 

وی در خصوص بازی هم اظهار کرد: خیلی خوشحال هستیم که تماشاگرانمان خوشحال بودند. واقعا سنگ تمام گذاشتند و امیدوارم که در هر بازی بتوانیم آنها را خوشحال کنیم. لیاقت هواداران ما بیش از این هاست و ما هم دوست داریم که بازی به بازی پیش برویم و با بردهایمان آن ها را راضی به خانه هایشان بفرستیم.
وی درباره پست های زیادی که در هر بازی از هافبک راست تا چپ و مهاجم به کار گرفته می شود گفت :من هر جا که مربیان صلاح بدانند بازی می کنم و برایم فرق چندانی ندارد و دوست دارم برای تیم خودم تا آنجا که می توانم تلاش کنم و می خواهم که مثمر ثمر باشم.


انصاری درباره اینکه آیا تا به حال به مقام قهرمانی لیگ برتر رسیده است بیان کرد:بله ما با فولاد در همین ورزشگاه یادگار امام به قهرمانی رسیدیم و واقعا یادش بخیر... و من اعتقاد دارم که از حالا نباید در مورد قهرمانی فکر کنیم و الان فقط باید یه فکر بازی مقابل سپیدرود باشیم.

تراکتورسازی ساسان انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر