کد خبر: 746550 A

مطمئنم دل هواداران را شاد می کنیم

بازیکن گلزن تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: تا رسیدن به هدفی که از ابتدای فصل دنبال می‌کنیم، چیزی نمانده و مطمئنم دل هواداران را شاد می‌کنیم.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، امین قاسمی‌نژاد در خصوص تساوی مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: بازی سنگینی را پشت سر گذاشتیم. از ابتدا می‌دانستیم که دیدار با فولاد، آن هم در اهواز سختی‌های خاص خودش را دارد اما برای پیروزی وارد میدان شدیم.

وی افزود: هرچه از بازی گذشت بیشتر توانستیم برتری خود را بر حریف دیکته کنیم و اگر کمی خوش‌شانس‌تر بودیم، برنده دیدار مقابل فولاد بودیم.

قاسمی‌نژاد در خصوص پنالتی مطمئنی که به گل تبدیل کرد، تصریح کرد: تمام تلاش بازیکنان پدیده شهرخودرو، موفقیت تیم و خوشحالی هواداران است.برای رسیدن به هدفی که از ابتدای لیگ دنبال می‌کنیم هم‌قسم شده‌ایم و تا رسیدن به این موفقیت بزرگ چیزی نمانده‌است.امیدوارم‌ بتوانیم در نهایت دل هواداران فوتبال‌دوست خراسانی را که این فصل سنگ تمام گذاشته‌اند، شاد کنیم.

یار تهاجمی تیم پدیده شهرخودرو خاطرنشان کرد: از ابتدای فصل همه هواداران در جریان مشکلات و فشاری که تحمل می‌کردیم بودند. خوشبختانه با حضور حمیداوی، شرایط به مراتب بهتر از قبل شده و او در قد و قامت یک ناجی به کمک تنها نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر آمده‌است. امیدوارم در نهایت بتوانیم به هدف نهایی خود برسیم.

امین قاسمی نژاد پدیده شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر