کد خبر: 746549 A

فرشاد فرجی بازیکن نساجی بعد ازبازی برابر سپاهان گفت: خدا را شکر توانستیم رکورد خودمان در ورزشگاه شهید وطنی را حفظ کنیم و باز هم با امتیاز از زمین خارج شویم.

به گزارش ایلنا، فرشاد فرجی مدافع نساجی بعد از تساوی بدون گل برابر سپاهان و به دست آوردن یک امتیاز باارزش درباره بازی امروز تیمش گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود ما از اول هم می دانستم با یک تیم سرسخت و کاملا هجومی روبه رو هستیم با تدابیری که  از قبل مسابقه داشتیم توانستیم سپاهان را کنترل کنیم. اول بازی به خاطر هیجاناتی که ایجاد شده بود یک مقدار بد پیشرفت رفت اما رفته رفته توانستیم نبض بازی را کنترل کنیم.

وی افزود: حتی در ضد حملات موقعیت های خیلی خوبی داشتیم. دو صحنه مشکوک به پنالتی داشتیم که صحنه دوم به نظر پنالتی بود هر چند کارشناسان داوری باید در این باره نظر بدهند. خدا را شکر توانستیم رکورد خودمان در ورزشگاه شهید وطنی را حفظ کنیم و باز هم با امتیاز از زمین خارج شویم.

بازیکن نساجی در خصوص هواداران تیمش گفت: این هواداران بی نظیر هستند. فکر کنم هیچ جای ایران که زودتر از بازی شروع به تشویق ما می کنند حتی بعد از پایان بازی به تشویقشان ادامه می دهند و به ما محبت می کنند. فکر نکنم چنین هوادارای در ایران وجود داشته باشد و همین مسئله است که تیم ما را زنده نگه می دارد. با اینکه بیست و چهار سال در دسته پایین تر حضور داشتند اما بعد از این مدت به لیگ برتر صعود می کند در واقع این هواداران هستند که باید به آنها بالید.

وی در خصوص اختلاف مالکان این باشگاه خاطر نشان کرد: بحث هایی شده بود در خصوص اینکه مالکان اختلاف دارد. فکر می کنم بعضی حرف ها در دو جای مختلف گفته می شود و این انتقال حرفها به نظر شبیه اختلاف است اما در اصل فکر نمی کنم اختلافی در اینجا وجود داشته باشد. شاید با یک نشست ساده مشکلات حل بشود. خدا را شکر که فعلا خبرهای خوبی به گوش ما می رسد انشاالله که مشکلات حل می شود و نساجی به روزهای اوجش بازمی گردد.

نساجی مازندران فرشاد فرجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر