کد خبر: 746535 A

سرمربی استقلال خوزستان گفت: مهدی تارتار سه چهار سال این تیم را در اختیار دارد و باید همه تیم‌ها را خفت کند نه اینکه به دنبال توپ کشی باشید.

به گزارش ایلنا، سیروس نعمتی‌نژاد پس از شکست ۲ بر یک مقابل پارس جنوبی در نشست خبری گفت: بابت غیبتم در نشست خبری دیروز عذرخواهی می‌کنم. فکر نمی‌کنم بازی که امروز پارس جنوبی به نمایش گذاشت نیاز به تمرین داشته باشد. اگر قرار باشد فقط توپ کشی داشته باشیم و از دفاع و دراوزه بان توپ کشی کنیم و اوت دستی بیندازیم فوتبال نیست! اینکه توپ کشی کنیم درست نیست. بازی در لیگ برتر است و باید بازی درستی به مردم نشان دهیم.  در این بازی به جوانی بازیکنانمان باختیم.  می‌توانستیم ۲ بر یک و ۳ بر یک برنده شویم. از اینکه با توپ کشی بردید خوشحالید؟!

وی افزود: از باخت ناراحت هستیم. امیدوارم که در آینده بهتر کار کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد وضعیت فنی بازی پارس جنوبی گفت: حریف با توپ کشی بازی کرد و باید با این روش ۱۰ گل به ما می زدید. مهدی تارتار سه چهار سال این تیم را در اختیار دارد و باید همه تیم‌ها را خفت کنید نه اینکه به دنبال توپ کشی باشید. 

نعمتی نژاد در مورد باخت هفته گذشته پارس جنوبی برابر پدیده گفت: آیا پدیده هم توپ کشی کرد؟! شما خبرنگار هستید و نباید جبهه بگیرید. شما از تیم پارس جنوبی دفاع می‌کنید ولی باید حقایق را به مردم بگویید. تمام بازی‌های اروپایی را می بینید مگر می شود فقط توپ بکشید. کمتر از ۱۰۰ تا ۱۵۰ توپ کشی کردید؟دروازه بان ما کمی وقت‌کشی کرد.

وی افزود: سعی و تلاشممان را در تیم می‌کنیم نمی‌خواهیم وضعیت بدنی بازیکنانم را گردن کسی بیندازم از ابتدای فصل تمرین بدنسازی نداشتیم و این مساله باعث شد که همین شرایط را داشته باشیم. بضاعت تیم ما همین است. هر بازیکن تعویضی که به میدان فرستادیم خوب نبود و توان مان همین است و اینکه در لیگ برتر بمانیم یا نه دیگر دست خداست.

وی افزود: فولاد نوین به لیگ دسته اول و بعد به لیگ برتر آمد. در آن زمان دستیار بودم. با استقلال خوزستان قهرمان لیگ شدیم و آن زمان هم کمک اول بودم . بله من سرمربی نبودم و کمک مربی بودم ولی باید پله پله بالا آمد و سرمربی شد.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در مورد داوری این بازی گفت: داور وسط خوب بود اما کمک داور اشتباهاتی داشت و باعث شد به او اعتراض کنم.

سرمربی استقلال خوزستان با اشاره به سابقه این تیم گفت: بعد از جدایی ویسی این تیم دنبال سرمربی بود و یزدی هدایت تیم را گرفت و از نظر مالی وضع تیم خوب نبود.

 

لیگ برتر فوتبال استقلال خوزستان پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر