کد خبر: 746524 A

نگاهم همیشه به بالای جدول است؛

سرمربی تیم صنعت نفت گفت: بازیکنانی که به راحتی می‌توانند گل بزنند، قیمت بالایی دارند.

به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو سرمربی صنعت نفت آبادان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم و بهتر از تراکتورسازی بودیم و خیلی تلاش کردیم. مستحق بیش از آن چیزی که رقم خورد، بودیم. به بازیکنان به خاطر تلاشی که کردند، تبریک می‌گویم.

سرجیو در ادامه گفت: اینکه برابر تیم خوبی مثل تراکتورسازی که بازیکنان بین‌المللی دارد اینقدر خوب بازی کردیم اصلا کار آسانی نبود. خیلی تلاش کردیم، اما نتیجه خوبی کسب نکردیم. تیم فصل گذشته ما نبود شد و این فصل با تیم کامل جدیدی در مسابقات حاضر شدیم. در واقع تیم جدید و بازیکنان نو ساختیم، آن هم با بازیکنانی از تیم‌های لیگ پایین. روی بازیکنان جوان حساب بازکردیم و آن‌ها هم توانایی خودشان را نشان دادند. 

سرجیو در ادامه عنوان داشت: اگر 15 امتیازی که کسب کردیم را ببینید، به این نتیجه می‌رسید که برای یک امتیاز به میدان نرفتیم، بلکه به خاطر اشتباهات امتیازات کامل را نگرفتیم. علاوه بر آن اشتباهات داوری زیادی رخ داد که باعث از دست رفتن امتیازات ما شد.  به غیر از بازی امروز که داور کارش را به درستی انجام داد و از او راضی هستیم. نتایجی که مستحق آن بودیم را کسب نکردیم.

سرجیو در مورد اینکه آیا صنعت نفت در لیگ برتر می‌ماند یا خیر، گفت: به بازیکنانم و کاری که انجام می‌دهیم مطمئن هستم. 6 امتیاز از منطقه خطر فاصله داریم. مردم حق دارند عصبانی باشند اما اگر از بالا جدول نگاه کنید فقط 5،6 امتیاز با تیم‌های بالای خود فاصله داریم. همیشه به بالا جدول نگاه می‌کنیم نه تیم‌های پایین‌تر از خودمان. به کیفیت بازی‌هایی که انجام می‌دهیم، ایمان داریم. بازیکنانی که قبلا بازی نمی‌کردند، بازی به بازی تجربه لازم را بدست می‌آورند. در بازی امروز خیلی بهتر از حریف بودیم اما نتیجه لازم را به دست نیاوردیم. 

سرجیو در رابطه با عدم گلزنی تیمش عنوان کرد: کار گروهی و فردی در کنار هم قرار دارند و قطعا با کیفیت کار بیشتر گلزنی نیز راحت خواهد بود، اما می‌دانید بازیکنانی که به راحتی می‌توانند گل بزنند، قیمت بالایی دارند. ما باید بیشتر از آن چیزی که لازم است، کار کنیم. باید تیم‌تر باشیم تا به گل برسیم و به نتیجه‌ای که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.

تراکتورسازی تبریز صنعت نفت آبادان لیگ برتر فوتبال پائولو سرجیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر