کد خبر: 746396 A

بازیکن تیم پیکان بعد از دیدار برابر پرسپولیس گفت:تنها می توانم بگویم شرمنده کادرفنی و آقای فرکی شدیم.

به گزارش ایلنا، پیکان در بازی روزگذشته برابر پرسپولیس می توانست با ارائه بازی تدافعی و کسب تساوی می توانست به تک امتیاز ارزشمند برسد  اما این تیم با هدف کسب برد و سه امتیاز پا به زمین گذاشت. همین امر باعث شد پرسپولیس به پیروزی دست پیدا کند. فرازامامعلی مهاجم تیم پیکان که در بازی های اخیر بیشتر در پست وینگر بازی می کند در باره  این بازی گفت:بازی سختی بود. ما متاسفانه در واقع تماشاگری نداریم و در این بازی هم میهمان بودیم.

او افزود:ما با بهترین پرسپولیس این فصل بازی کردیم ، آن ها دربی را برده بودند و روحیه شان خوب بود اما ما هم خدایی بد بازی نکردیم و روی غفلت گل خوردیم.


مهاجم پیکان ادامه داد: تنها می توانم بگویم شرمنده کادرفنی و آقای فرکی شدیم. من خودم آخر بازی خجالت می کشیدم وارد رختکن شوم چون نتیجه بدی گرفته بودیم. کادرفنی هرکاری لازم بود برای تیم کرده اند و از نظر فنی و اخلاقی واقعا زحمت کشیدند، باشگاه هم به تعهداتش عمل کرده است. ما باید دست به دست هم بدهیم و در بازی های آینده با نتایج خوبی که می گیریم جبران کنیم.


امامعلی درباره بازی هم گفت: ما واقعا بد بازی نکردیم و توپ روی دروازه پرسپولیس ریختیم. در بعضی صحنه ها با 8 -9 بازیکن حمله کردیم و دنبال برد بودیم. ما اصلا دنبال تساوی نبودیم والا بسته بازی می کردیم اما ما آمده بودیم بازی را ببریم. در نیمه اول هم دو موقعیت خوب داشتیم که اگر گل می شد جریان بازی هم تغییر می کرد.


او درباره روبه رو با مهدی شیری همبازی سابقش در پیکان هم گفت: من در بازی دیروز وینگر بازی کردم و بیشتر بازیکن مقابلم مهدی شیری بود. من و مهدی رفقای قدیمی هستیم ، مهدی بازیکن خیلی خوبی است و به نظرم اگر در پرسپولیس بیشتر جابیفتد بازی های بهتری هم از او خواهیم دید.

مهاجم پیکان ادامه داد: البته رفاقت باعث نشد که ما جدی بازی نکنیم. من خودم در زمین هیچ رفیقی را نمی شناسم و با تمام وجود بازی می کنم.


فرازامامعلی با اشاره به بازی های آینده گفت: ما بازی های سختی پیش رو داریم. هفته بعد با سایپا بازی می کنیم اما باید تمام تلاشمان را برای برد بکنیم تا در پایان فصل رتبه خوبی داشته باشیم.

او همچنین گفت: لیگ بسیار جذابی داریم و تیم ها خیلی به هم نزدیک هستند. من فکر می کنم پرسپولیس و تراکتورسازی شانس های قهرمانی در این فصل باشند.

پیکان فراز امامعلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر