کد خبر: 746385 A

پدیده که از مدعیان قهرمانی لیگ برتر محسوب می‌شود امروز باید به مصاف شاگردان افشین قطبی برود. دو تیم برای پیروزی کار سختی درپیش دارند.

به گزارش ایلنا، جذاب‌ترین بازی امروز لیگ برتر بین دو تیم فولاد خوزستان و پدیده شهر خودرو برگزار می‌شود. این دو تیم که در جدول رده‌بندی لیگ همسایه هستند از ساعت 16 امروز و با قضاوت محمدرضا اکبریان برابر هم قرار خواهند گرفت.

بازی امروز فولاد – پدیده قطعا دیدار جذاب و زیبایی خواهدبود چرا که این دو تیم از  تیم‌هایی هستند که در لیگ برتر کشورمان بازی زیبایی به نمایش می‌گذارند و رویایی آن‌ها می‌تواند شاهد صحنه‌های زیبایی باشد.

هر دو تیم در شرایطی وارد این دیدار خواهندشد که بازی قبل خود را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند. فولاد در تبریز موفق شد ماشین‌سازی را با نتیجه 0-1 شکست دهد. در سمت دیگر هم شاگردان یحیی گل‌محمدی با گل دقایق پایانی یونس شاکری پارس جنوبی را در مشهد شکست دادند تا هم‌چنان کورسوی امیدی برای قهرمانی داشته‌باشند.

این بازی دومین رویارویی افشین قطبی و یحیی گل‌محمدی است. این دو مربی فقط یک‌بار در هفته‌های پایانی لیگ هفتم به مصاف هم رفتند. در آن دیدار پرسپولیس درحالی برابر حریف خود قرار گرفت که شانس زیادی برای قهرمانی داشت. قرمزها در نهایتموفق شدند حریف را با نتیجه 1-4 شکست داده و در پایان فصل قهرمان شوند.

افشین قطبی فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال ایران یحیی گل‌محمدی پدیده شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر