کد خبر: 746291 A

دسیسه می کنند تا تیم نتیجه نگیرد

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: غیبت او ما را دچار مشکل کرد و حریف هم بر روی توپ هوایی بود که به گل رسید. بودن موسی خیلی به ما کمک کرد.

به گزارش ایلنا علیرضا مرزبان در نشست خبری پس از بازی ماشین‌سازی گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ همانطور که انتظار می‌رفت یک بازی سخت را پیش رو داشتیم. حریف ما با تشکیلاتی که دارد چند سالی است که در لیگ برتر حضور دارد. بازیکنان خوبی را به این تیم اضافه کردند و باتجربه هستند. بر اساس روند بازی ما دو امتیاز را خیلی ساده از دست دادیم. انتظار داشتیم در ۱۵ دقیقه آخر تیم ما بهتر کار کند و توپ‌های بلند جلوی دفاع را مهار کند، ام احریف یک شانس بزرگ داشت و از آن استفاده کرد.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ما هم دو، سه موقعیت خیلی خوب داشتیم که می‌توانستیم استفاده کنیم. با این حساب به بازیکنانم افتخار می‌کنم. بازیکنانی که داخل زمین بودند، بازی بزرگی را انجام دادند و به خاطر این‌که ۳ امتیاز را نگرفتیم ناراحت هستند. ما شرایط تیمی خودمان را می‌دانیم و با همین یک امتیاز هم می‌توانیم به زندگی ادامه دهیم. مشکلات زیادی داریم که در آن دست و پا می‌زنیم و نمی‌توانیم بیان کنیم چون نمی‌خواهیم این موضوع به وجود بیاید که ما دنبال بهانه‌تراشی هستیم. مسائل مالی ما به هیچ وجه حل نشده است. یک بخشی از تیم پول گرفتند و یک بخشی نگرفتند. کادر فنی هیچ پولی دریافت نکرده است. بودجه تیم تأمین شده اما مانع رسیدن آن به ما هستند و دنبال این هستند که آشوب درونی پیدا کند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: امروز وقتی کادر پزشکی ما به مسائل مالی اعتراض می‌کند، چه کسی پاسخگو است؟ نیازهای ما تأمین نمی‌شود. ما برای بیرون رفتن از هتل مجبور شدیم از عابربانک خودمان پرداخت کنیم. مشکلات درونی که داریم نمی‌گذاریم به گوش کسی برسد، اما مردم باید بدانند مشکلات ما خیلی زیاد است. تیم ما دو دسته شده بود و خیلی تلاش کردیم بچه‌ها به شرایط اولیه بازگردند. بعضی از بازیکنان به ۵۰ درصد رسیدند و برخی روی ۳۰-۲۰ درصد مانده‌اند. این احساس که ما فکر کنیم یک تیم هستیم از بین رفته است.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مدیریت تیم تلاش می‌کند که پولی که پرداخت شده به ما برسد. این‌که یک ماه دیگر مسابقات تمام می‌شود و چند بازیکن ما یک درصد هم پول نگرفته‌اند واقعا دردناک است. واقعا دنبال بهانه‌جویی نیستیم اما نمی‌توانیم ساختار خودمان را با تیم‌های دیگر مقایسه کنیم. وقتی با سپاهان، پرسپولیس یا تراکتورسازی ما بازی می‌کنیم تفاوت‌ها مشخص می‌شود اما همین بازیکنان ما با جان و دل مقاومت می‌کنند. در حال حاضر من از نتایج تیم ناراضی نیستم. از لحاظ تفاضل گل و امتیاز برتر از سپیدرود هستیم و همه چیز به این سمت می‌رود که ما تیم را در لیگ برتر نگه داریم. شرایط بسیار خوبی داریم که در لیگ برتر بمانیم. تیم‌هایی که هم‌رده ما هستند خیلی مشکل دارند که با ما بازی کنند. ما از دیدارهای باقیمانده‌مان امتیازات زیادی نمی‌خواهیم. تیم‌های هم‌رده ما هم می‌دانیم امتیاز زیادی نمی‌توانند بگیرند. منتقدان ما می‌گوید هر بازیکنی را هم که بگذاریم تیم در لیگ برتر می‌ماند، چون خودشان هم به این نتیجه رسیده‌اند که این تیم در لیگ برتر ماندنی است.

مرزبان گفت: ما نباید آرامشمان را از دست بدهیم. در رختکن به بازیکنان گفتم تیمی سقوط می‌کند که آرامش درونی خودش را بهم بزند. ما خیلی آرام به این سمت می‌رویم که تیم را در لیگ برتر نگه داریم. تیم در لیگ برتر می‌ماند اما سال آینده نمی‌تواند با این شرایط ادامه دهد، چون از هر نظر دچار مشکل است.

وی در مورد غیبت موسی کولیبالی گفت: غیبت او ما را دچار مشکل کرد و حریف هم بر روی توپ هوایی بود که به گل رسید. بودن موسی خیلی به ما کمک کرد. امیدوارم با برتری مقابل استقلال خوزستان بتوانیم تا حدود زیادی ماندنمان در لیگ برتر را نهایی کنیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در پایان گفت: یکسری افراد هستند که می‌خواهند تیم سقوط کند و هر دسیسه‌ای را انجام می‌دهند که تیم نتیجه نگیرد، اما ما از آن‌ها خبر داریم. تماس‌ها به ظاهر دلسوزانه است اما ما می‌دانیم آن‌ها می‌خواهند تخریب کنند. یک بخش انتقام‌جویی از من است و یک بخش این است که نمی‌خواهند تیم در لیگ برتر بماند اما این را بدانند که ما اسب‌مان را زین کرده‌ایم. هر تنشی می‌خواهند درست کنند، ما آرامش‌مان را از دست نمی‌دهیم. مطمئن باشید تیم را در لیگ برتر نگه می‌داریم و روسیاهی‌اش به کسانی می‌ماند که کار و رفتار شرافتمندانه بلد نیستند.

مرزبان نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر