کد خبر: 746249 A

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: باید تعداد دوربین‌ها بیشتر باشد تا کسانی که در منزل بازی را نگاه می‌کنند، با کیفیت بهتر این دیدار را ببینند. در بازی اول‌مان در این ورزشگاه، دوربین‌های کمی وجود داشت و صداوسیما نتوانست بازی را به خوبی پوشش دهد.

به گزارش ایلنا، افشین قطبی در نشست خبری پیش از دیدار فولاد و پدیده شهر خودرو اظهار داشت: بازیکنان ما در طول این مدت زحمت کشیده و خوب کار کردند. هفته خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازیکنانم تلاش کردند اشتباهات بازی‌های قبل را کمتر کنند.

 

وی افزود: در این هفته فرصت داشتیم تمرینات خوبی را انجام داده و نقاط ضعف‌مان را بشناسیم. طی هفته‌های گذشته نتایج خوبی را کسب کرده بودیم. اولین شکست پرسپولیس را در این فصل رقم زدیم و تراکتورسازی را در تبریز شکست دادیم. مقابل سپاهان که تیم بسیار خوبی است، حق‌مان برد بود، اما به تساوی دست پیدا کردیم. می‌خواهیم برابر پدیده که یکی از تیم‌های خوب جدول است، این مسیر را ادامه دهیم و شایستگی‌های خود را ثابت کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از کسانی که از تعطیلات خود گذشتند و در این چند روز به وضعیت ورزشگاه مدرن فولاد رسیدگی کردند، تشکر می‌کنم. حالا دو نکته وجود دارد. نخست اینکه فردا دو تیم خوب می‌خواهند به مصاف هم بروند، آن هم در ورزشگاهی که مدرن است. ما نیاز به دوربین‌ داریم. باید تعداد دوربین‌ها بیشتر باشد تا کسانی که در منزل بازی را نگاه می‌کنند، با کیفیت بهتر این دیدار را ببینند. در بازی اول‌مان در این ورزشگاه، دوربین‌های کمی وجود داشت و صداوسیما نتوانست بازی را به خوبی پوشش دهد.

 

قطبی ادامه داد: نکته دوم این است که تا اینجای کار پاداش‌های‌مان را گرفته‌ایم و می‌خواهیم آنها را تقدیم به سیل‌زدگان خوزستان کنیم. البته هدیه کوچکی است، اما قصد داریم فرهنگ‌سازی کنیم. می‌دانیم واقعاً پول زیادی نیست، اما هدیه کوچکی از باشگاه فولاد و بازیکنان به هم استانی‌های‌شان است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: در بازی فردا قصد داریم روند موفقیت‌های‌مان در سال گذشته را برابر پدیده ادامه دهیم.

افشین قطبی فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر