کد خبر: 746092 A

تقابل استاد و شاگرد در شهر قدس؛

پیکان از ساعت 17:45 در ورزشگاه شهدای شهرقدس میزبان پرسپولیس است. دیداری که نقش تعیین کننده‌ای برای رسیدن پرسپولیس به قهرمانی دارد.

به گزارش ایلنا، در آخرین بازی روز دوم هفته بیست و دوم لیگ برتر پیکان و پرسپولیس روبروی هم قرار می‌گیرند. این بازی باتوجه به سرمربیانی که هدایت این دو تیم را برعهده دارد می‌تواند جذابیت‌های بسیاری داشته‌باشد.

یکی از جذابیت‌های این دیدار بدون شک قرار گرفتن حسین فرکی برابر برانکو است. هواداران فوتبال هنوز خاطراتی که این دو مربی در جام ملت‌های آسیا 2004 و جام جهانی 2006 ساختند را فراموش نمی‌کنند. اما نقش حسین فرکی در این بازی کاملا متفاوت خواهد بود. سرمربی موفق سال‌های اخیر فوتبال ایران در دیدار امروز برای شکست دادن پرسپولیس وارد زمین خواهد شد و انگیزه زیادی برای متوقف کردن استاد خود دارد.

photo_2019-01-24_21-58-47

برانکو در هفته‌های پایانی لیگ چهاردهم به پرسپولیس پیوست که از آن روز سه بار برابر حسین فرکی قرار گرفته‌است. اولین رویارویی این دو مربی در لیگ چهاردهم بود که سپاهان موفق شد پرسپولیس را در آزادی 1-2 شکست دهد و در پایان فصل هم قهرمان لیگ برتر شد.

این دو مربی هم‌چنین دو بار در لیگ شانزدهم و زمانی که فرکی هدایت سایپا را برعهده داشت برابر هم قرار گرفتند که پرسپولیس در هر دو بازی با نتیجه 0-1 برنده شد.

حالا فرکی به دنبال شکست دادن برانکو و رساندن تعداد بردهایش به سرمربی پرسپولیس است. از طرف دیگر برانکو هم که تیمش با برد در دربی روحیه مضاعفی گرفته و در بهترین شرایط ممکن به سر می‌برد فقط به سه امتیاز بازی فکر می‌کند. باید دید در نهایت کدام سرمربی موفق‌تر خواهدبود.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال حسین فرکی برانکو ایوانکوویچ پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر