کد خبر: 746002 A

با تصمیم کادرفنی و ابلاغ فرهاد مجیدی

حواشی بعد از شکست در دربی همچنان حول استقلال قرار دارد و این تیم در آستانه بازی با سایپا خبر از اخراج مهاجم جوان خود داد.

به گزارش ایلنا، استقلال امروز باید در دیداری از هفته بیست و چهارم لیگ برتر به مصاف سایپا برود. این تیم در روزهای اخیر حواشی زیادی داشته‌است و حالا در آستانه بازی برابر سایپا حواشی این تیم وارد فاز تازه‌ای شده‌است. با تصمیم وینفرد شفر و اعلام فرهاد مجیدی مهدی قائدی بازیکن جوان این تیم در آستانه بازی برابر سایپا از استقلال اخراج شد و در اختیار باشگاه قرار گرفت. 

با اعلام لیست استقلال برای دیدار با سایپا و در‌ شرایطی که این بازیکن در لیست بازی قرار نداشت، تصمیم به ترک زمین بدون اطلاع کادرفنی گرفت که این موضوع با واکنش فوری کادرفنی و تصمیم بر اخراج او همراه شد.

مهدی قائدی که طی زمان حضور در استقلال حواشی بزرگی را متوجه خود کرده، طی هفته‌های اخیر با توجه به حضور در اردوی تیم امید و همراهی آنها، در جمع استقلالی ها حاضر نبود که در بازی امروز هم با تصمیم شفر در ترکیب قرار نگرفت. با این حال این بازیکن جوان در تصمیمی غیر حرفه‌ای اردوی تیم را ترک کرد که با اخراج از باشگاه همراه شده و به زودی رای انضباطی قطعی درباره او اعلام خواهد شد.

 

 

استقلال مهدی قائدی وینفرد شفر اخراج قائدی از استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر