کد خبر: 745328 A

خبر نگران کننده برای هواداران لیورپول؛

ویرجیل فن دایک مدافع هلندی باشگاه لیورپول از ستون‌های تیم یورگن کلوپ در این فصل بوده و آماری فوق‌العاده از خود به ثبت رسانده‌است؛ در یکسال گذشته هیچ بازیکنی نتوانسته او را دریبل بزند.

به گزارش ایلنا، لیورپول به شکلی کاملا دراماتیک موفق شد تاتنهام را با گل به خودی توبی آلدرویرلد در دقیقه 90 شکست دهد تا  موقتا و با یک بازی بیشتر نسبت به منچستر سیتی صدرنشین لیگ جزیره شود.

در شرایطی که بازی 1-1 بود تاتنهام در یک ضد حمله این فرصت را داشت که بازی را 2-1 کند. دو بازیکن تاتنهام در مقابل فن دایک قرار داشتند و این فرصت برای آن‌ها فراهم بود تا با عبور از این بازیکن دروازه لیورپول را باز کنند اما ایستادگی مدافع هلندی مانع از بازشدن دروازه لیورپول شد.

در جریان این صحنه فن دایک با مصدومیتی روبرو شد که هواداران لیورپول را حسابی نگران کرد. یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در مورد مصدومیت مدافع تیمش عنوان داشت: " در جریان یک ضد حمله فن دایک دچار مصدومیت شد. بعد از بازی با یخ روی پایش از زمین خارج شد اما هنوز مشخص نیست چه اتفاقی برای او رخ داده‌است. امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد و بتواند ما را در بازی‌های آینده همراهی کند."

فن دایک ماه گذشته به عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انتخاب شد. مدافع هلندی لیورپول بعد اولین مدافعی بود که از سال 2013 موفق به کسب این عنوان شد تا نشان دهد در بهترین روزهای دوران حرفه‌ای خود به سر می‌برد.

 

یورگن کلوپ لیورپول ویرجیل فن دایک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر