کد خبر: 745211 A

هفته سی و دوم لیگ جزیره

محمد صلاح با تاثیرگزاری خود باعث برد لیورپول شد تا امیدهای این تیم برای قهرمانی همچنان حفظ شود.

به گزارش ایلنا، در مهم‌ترین دیدار هفته سی و دوم لیگ برتر جزیره لیورپول که رقابت شانه به شانه‌ای با منچسترسیتی برای قهرمانی در رقابت‌های این فصل لیگ جزیره دارد در ورزشگاه آنفیلد به مصاف تاتنهام رفت و در نهایت با گل به خودی دقایق پایانی توبی آلدروایلد موفق شد حریف خود را با نتیجه 1-2 شکست دهد. 

لیورپول 1 - 0 تاتنهام: در دقیقه 15 بازی، اندرو رابرتسون در سمت چپ صاحب توپ شد و با یک سانتر عالی روبرتو فیرمینو را در موقعیت گلزنی قرار داد. ضربه سر تماشایی ستاره برزیلی به تور دروازه تاتنهام نشست تا لیورپول 1-0 پیش بیفتد.

لیورپول 1 - 1 تاتنهام: یک شروع مجدد عالی از هری کین باعث شد تا تریپیر در سمت راست صاحب توپ شود. او توپ را زمینی به درون محوطه جریمه برای اریکسن فرستاد و پاس او درون شش قدم به لوکاس مورا رسید تا ضربه او گل تساوی را برای تاتنهام به همراه داشته باشد

بعد از گل تساوی تاتنهام لیورپول یکپارچه حمله شد و در چند صحنه تاتنهام می‌توانست روی ضد حملات به گل برسد اما مهاجمان این تیم نتوانستند از فرصت‌ها به خوبی استفاده کنند. 

لیورپول 2 - 1 تاتنهام: تلاش‌های لیورپول سرانجام در دقیقه 90 به نتیجه رسید. ضربه سر محمد صلاح توسط هوگو لوریس برگشت داده شد ولی توبی آلدرویرلد به اشتباه روی ریباند دروازه خودی را باز کرد و میزبان به شکلی عجیب تساوی را با برد عوض کرد

قرمزهای بندر لیورپول با این برد 79 امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر نسبت به منچسترسیتی 77 امتیازی موقتا به صدر جدول صعود کردند.

تاتنهام نیز با همان 61 امتیاز در رتبه سوم باقی ماند اما اگر آرسنال موفق به شکست حریف خود شود تاتنهام به رتبه چهارم سقوط خواهدکرد. 

 

 

 

لیورپول تاتنهام لیگ برتر جزیره محمد صلاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر