کد خبر: 744986 A

رئیس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال تاکید کرد که تیم داوری در دربی ۸۹ عملکرد بی نقصی داشت.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی در ابتدا درباره عملکرد خورشیدی در دربی 89 گفت: با توجه به اینکه این بازی از حساسیت بالایی برخوردار بود، سعی کردیم از بهترین تیم داوری در این مسابقه استفاده کنیم که خوشبختانه خورشیدی و تیمش توانستند به خوبی این بازی را کنترل و مدیریت کنند.


وی عنوان کرد: من بازی را از نزدیک و در ورزشگاه آزادی دیدم. تیم داوری ما در این مسابقه نمایش و عملکرد خیلی خوب و کم نقصی داشتند و با موفقیت هم به کار خود پایان دادند. جا دارد بار دیگر از این طریق به آنها خسته نباشید بگویم. بازی‌های دربی و شهرآورد‌ها به طور کلی حواشی زیادی دارد. باید در این مواقع داوران باتجربه که هر دو تیم هم قبول داشته باشند انتخاب شود تا حواشی کمتر شود.


رئیس دپارتمان داوران درباره پنالتی در نیمه اول برای استقلال گرفته شده گفت: پنالتی اعلام شده توسط اشکان خورشیدی کاملا درست بود و بازیکن پرسپولیس روی بازیکن حریف مرتکب خطا شده بود. ضمن اینکه کولینا نیز درباره قضاوت این دیدار بیان داشت تیم داوری با شجاعت بازی پرخوردی را کنترل و مدیریت کرد.
رفعتی در پایان افزود: با توجه به گزارش ناظرین قضاوت‌های خوبی را از داوران در این هفته شاهد بودیم. بجز دو دیدار در بقیه بازیها داوران اشتباه تاثیرگذاری در نتیجه مسابقات نداشتند.

رفعتی دربی هشتاد و نهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر