کد خبر: 744843 A

زمین تمرین نداریم

مدافع باشگاه پرسپولیس گفت: فکر می‌کردم پنالتی را برمی‌گردانند اما داور گفت چیزی ندیده است. هم بازیکنان استقلال عصبی بودند هم بچه‌های ما اما چنین اتفاقاتی پیش می‌آید. دربی است و درگیری هم به وجود می‌آید.

به گزارش ایلنا، سیدجلال حسینی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از دربی و برتری سرخ‌پوشان در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان استقلال هم خیلی تلاش کردند ما هم همین طور. با اینکه خسته بودیم اما توانستیم 3 امتیاز را بگیریک.

وی افزود: ما مشکلات زیادی داریم. برای چندمین بار است که می‌گویم و این مسائل ما را اذیت می‌کند. یک ماه است روی چمن مصنوعی تمرین می‌کنیم و 3 بازی هم روی چمن مصنوعی داشته‌ایم. ما از همه تیم‌ها خسته‌تر هستیم اما خوشحالم بچه‌ها بازی خوب ارائه کردند و 3 امتیاز را گرفتیم.

حسینی درباره درگیری‌ها عنوان کرد: من دیدم درگیری شده است. فکر می‌کردم پنالتی را برمی‌گردانند اما داور گفت چیزی ندیده است. هم بازیکنان استقلال عصبی بودند هم بچه‌های ما اما چنین اتفاقاتی پیش می‌آید. دربی است و درگیری هم به وجود می‌آید.

کاپیتان پرسپولیس خاطرنشان کرد: یک بازی با پیکان داریم و یک بازی هم با الاهلی عربستان. امیدوارم ریکاوری شویم اما متاسفانه زمین تمرین نداریم و این ما را خسته می‌کند. قبل از دربی نمی‌دانم دیدید یا نه ما در آب تمرین می‌کردیم و اینها برای رقابت با حریفان آسیایی سخت است.

وی درباره مشکلات مالی، عنوان کرد: عرب با ما صحبت کرده و قول‌هایی داده است.ما هم روی این قول‌ها حساب کرده‌ایم و امیدوارم درست شود.

پرسپولیس سید جلال حسینی دربی هشتاد و نهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر