کد خبر: 744838 A

سرمربی استقلال در مورد شکست مقابل پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، وینفرد شفر بعد از مصاف تیمش مقابل پرسپولیس گفت: به خاطر دارم که ۳ ماه قبل وقتی بحث داربی می‌شد، هیچکس انتظار مسابقه بین تیم اول و دوم جدول را نداشت. ما خیلی تلاش کردیم و بد بازی نکردیم و تنها یک موقعیت کرنر به حریف دادیم و گل خوردیم. فرصت های زیادی داشتیم و ضربه پنالتی گل نشد. فوتبال همین است و همه هواداران استقلال ناراحت هستند زیرا داربی برای آنها خیلی مهم بود. داربی را واگذار کردیم اما شانس قهرمانی را نه. مطمئن هستم که بر می گردیم. ما دیروز یک تیم داشتیم و امروز یک تیم زیرا وریا و دانشگر از ترکیب ما خارج شدند. وقتی روی چمن مصنوعی تمرین کنید، این اتفاق می افتد و دیگر روی زمین چمن مصنوعی نمی‌رویم. همه تیم ما ناراحت هستند و از هواداران خوب خود تشکر می‌کنم و از آن‌ها عذر خواهی می‌کنم. همه تیم باید برای فصل بعد بماند. اکنون ۸۰ درصد چیزی که می‌خواهیم هستیم ولی با حفظ تیم فصل آینده صد درصد هستیم.

داوری؟

به داور و کمک های او برای قضاوت منصفانه‌ای که داشتند، خسته نباشید می‌گویم. داوری کار سختی است و نباید مرتب به او حمله کرد. عملکرد داور همانگونه شد که دیروز پیش بینی کردم و به ایشان تبریک می‌گویم.

پنالتی اسماعیلی؟

نمی توانم به وسط زمین برویم و بگویم تو باید پنالتی بزنی. پاتوسی باید پنالتی را می‌زد اما اسماعیلی توپ را گرفت و پنالتی را زد و ما باید این را در جلسات داخل تیم حل کنیم، نه اینجا.

فاصله با صدر؟

ما یا می‌توانیم ادامه دهیم و یا برگردیم. به بازیکنان داخل رختکن گفتم ما هنوز در لیگ شانس داریم اما باید همه با هم باشیم. بازیکنان می‌توانند بابت نتیجه و نه بابت بازی ناراحت باشند و گریه کنند اما ما باید برای بازی بعد کنار هم بایستیم. کار ما سخت است و داربی به اندازه قهرمانی مهم بود و من مطئنم که بر می‌گردیم.

تنش روی نیمکت‌ها؟

مشکل این بود که قبل از بازی مصاحبه بچه گانه‌ای انجام شد. دربی در همه کشورها سخت است و ما باید خیلی مراقب باشیم. فوتبال شماره یک است و ما باید ساکت باشیم. آدم ها کار خود را انجام می دهند و امیدوارم بیرون زمین، هواداران مانند دوست و برادر از ورزشگاه خارج شوند زیرا این موضوع برای فوتبال ایران مهم است. درباره این داربی در آسیا و دنیا صحبت می شود و این موضوع بسیار مهم است.

رحمتی مانع پنالتی زدن پاتوسی؟

من نمی‌دانم رحمتی چه چیزی به اسماعیلی یا پاتوسی گفت. برای من مشخص بود که پاتوسی باید پنالتی بزند و من نمی‌توانستم به داخل زمین بروم. شاید یک زمان بازیکنی اعتماد به نفس خوبی دارد اما برای ما مشخص بود که پاتوسی باید پنالتی بزند و این موضوع را حل می‌کنیم اما کسی جریمه نخواهد شد.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال استقلال تهران وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر