کد خبر: 744738 A

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا نمایش خیلی خوبی داشته باشد، اما امیدوارم فردا سه امتیاز را کسب کنیم.

به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو در نشست خبری پیش از دیدار برابر ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست‌ و‌ سوم لیگ برتر گفت: برای بازی سخت فردا مقابل یک تیم بسیار خوب و سنجیده آماده هستیم. امیدوارم ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا نمایش خیلی خوبی داشته باشد، اما امیدوارم فردا سه امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره وضعیت مصدومان تیمش اظهار داشت: حسین ساکی مصدوم است و شرایط وفا هخامنش هم مشخص نیست. سایر بازیکنان آماده بازی هستند.

سرمربی صنعت نفت در پاسخ به این پرسش که آیا از همه بازیکنان خارجی تیمش استفاده می‌کند یا خیر، تصریح کرد: فردا از این موضوع باخبر می‌شوید. نمی‌خواهم الان جزئیات تیمم را فاش کنم.

سرجیو در خصوص هماهنگی بازیکنان جدید تیمش گفت: روی این موضوع کار می‌کنیم. بالوتلی زمان بیشتری داشته و با تیم هماهنگ شده است، البته در دیدار آخر، نمایش غیرقابل قبولی داشت. تماشاگران شرایط بالوتلی را می‌دانند، اما در بازی آخر از او انتقاد کردند و این بازیکن به همین خاطر، اعتماد به نفسش را برابر سپیدرود از دست داد.

او ادامه داد: با بالوتلی صحبت کردم و از نظر روانشناسی روی او کار کردیم. خوشبختانه زمانی که در دیدار برابر پیکان به بازی آمد،  نمایش قابل قبول و فاخری ارائه کرد. ماکومبا بازیکن جدیدمان هم خیلی خوب با تیم سازگار است و از او راضی هستیم. عزیز معبودی هم روز به روز بهتر و با تیم هماهنگ‌تر می‌شود.

صنعت نفت آبادان پائولو سرجیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر