کد خبر: 744556 A

سرمربی تیم پدیده شهرخودرو گفت: بازیکنانم توانستند روح برنده بودن را در این بازی داشته‌باشند و ناامید نشدند. همین مهم برگ برنده ما بود. به پارس جنوبی هم خسته نباشید می‌گویم زیرا بازی خوبی را ارائه کردند ولی انگیزه ما خیلی بیشتر بود.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر پارس جنوبی جم اظهار داشت: در مجموع فکر می‌کنم بازی خوبی را انجام دادیم، هر چند با توجه به دوری از مسابقات، در برخی از صحنه‌ها ناهماهنگ بودیم که به نداشتن بازی تدارکاتی برمی‌گشت. بعد از بازی با تراکتورسازی، حتی یک بازی دوستانه هم نشد برگزار کنیم.

وی افزود: از نتیجه بازی راضی هستیم و ۳ امتیاز فکر می‌کنم، کمترین حق ما در این بازی بود. گرفتن سه امتیاز تنها هدف ما بود. اگر سه امتیاز را نمی‌گرفتیم کار برایمان به شدت سخت می‌شد. از بازیکنانم به خاطر تلاشی که کردند ممنونم. از حمایت هواداران نیز ممنونم که تا آخرین لحظه ناامید نشدند. این سه امتیاز را به تک‌تک این عزیزان تقدیم می‌کردم.

گل‌محمدی تصریح کرد: داشتم به این فکر می‌کردم تنها عامل برد ما، همین حضور هواداران بود. شاهکار کردند و در هوای بارانی مشهد، به ورزشگاه آمدند و ما را تنها نگذاشتند. بازی سختی بود و پارس دفاع تیمی فشرده‌ای داشت و کار را برای ما سخت کرده‌ بود.

سرمربی پدیده شهرخودرو خاطرنشان کرد: بازیکنانم توانستند روح برنده بودن را در این بازی داشته‌باشند و ناامید نشدند. همین مهم برگ برنده ما بود. به پارس جنوبی هم خسته نباشید می‌گویم زیرا بازی خوبی را ارائه کردند ولی انگیزه ما خیلی بیشتر بود. همین انگیزه بالا و برتری‌طلبی ما باعث شد به برد برسیم.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد فغانی گفت: همه می‌دانیم که فغانی از بهترین‌های آسیا و جهان است. از نوع داوری وی همیشه راضی هستیم و بر بازی مسلط بود. از تیم داوری هم تشکر می‌کنم.

سرمربی پدیده شهرخودرو در خصوص تعویض پیش از ارسال منجر به گل و توصیه‌اش به بازیکنانش خاطرنشان کرد: بعد از مدت‌ها روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم.‌ به بازیکنانم در تمرینات گفتم که باید بهتر از اینها باشیم. صحنه منجر به گل هم خوب ارسال شد و خوب هم ضربه نهایی نواخته شد.

گل‌محمدی تاکید کرد: خیلی خوشحالیم که در کورس مسابقات هستیم. اهمیت این سه امتیاز برای ما بسیار زیاد بود. مسیر به شدت سختی را در پیش داریم. دوست ندارم در خصوص مشکلات صحبت کنم، اما از آذرماه همچنان مشکل زمین تمرین داریم و کیفیت خوبی ندارد. خیلی روی این مساله اذیت شده‌ایم و تاثیر منفی این موضوع را روی بازی‌مان هم می‌بینیم. با همه این مشکلات جنگیدیم و مبارزه کردیم. امیدواریم که به عنوان تیمی در نهایت نام بگیریم که سهمیه آسیایی کسب کرده است.

وی در خصوص عملکرد پارس جنوبی گفت: آنها به دنبال کسب تساوی بودند، فکر می‌کنم کلا ۲ بار در نیمه دوم گلر ما توپ را لمس کرد. فشار آوردیم و بالاخره توانستیم دفاع باانگیزه و خوب پارس را بشکنیم.

گل‌محمدی گفت: خیلی وقت است که در خصوص مشکل‌مان با مسئولان صحبت کرده‌ایم اما متاسفانه از نظر سخت‌افزاری و امکانات فوتبالی، شهری به عظمت مشهد، خیلی ضعیف‌ است‌. این شهر با وجود این استعدادهای ناب در بحث فوتبال در مضیقه است. لیاقت این شهر بیشتر از اینهاست. لازمه پیشرفت و برنامه‌ریزی، تمرین است و تمرین نیاز به زمین خوب دارد.

یحیی گل محمدی پدیده شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر