کد خبر: 744336 A

وزیر ورزش و جوانان گفت: مکان‌های ورزشی تا عادی شدن شرایط در اختیار ستاد‌های مدیریت بحران است

به گزارش ایلنا، مسعود سلطانی فر در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به فعالیت گسترده ادارت کل ورزش و جوانان استان‌ها در سیل اخیر، گفت : با همدلی و همکاری و هماهنگی که با وزارت کشور و سازمان هلال احمر، استانداران و مجموعه پر تلاش ستاد مدیریت بحران کشور داشتیم از همان ساعات اولیه وقوع سیل در استان گلستان و مازندران و بعد فارس  لرستان خوزستان و سایر استان‌ها درگیر این حادثه ، ادارات ورزش و جوانان و سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان با تلاش زیاد یار و همکار و کمک مردم و امدادگران بودند و این موضوع نمایش باشکوهی از ایثار و کمک و دستگیری و نوع دوستی ایرانیان است. 

وزیر ورزش و جوانان، گفت: به طور مرتب با مدیران کل استان‌ها در مناطق سیل زده در تماس هستم و خوشبختانه تعداد زیادی از مسافران و سیل زدگان در سالن های ورزشی مستقر شده اند و از آنها پذیرایی می شود. 

سلطانی فر در ادامه صحبت‌های خود، عنوان کرد: از فرصت استفاده می کنم از تمام هیات های ورزشی ، سمن ها و مدیران کل استان‌ها و سایر مسئولان و دلسوزان ورزش که در این روزها در خدمت مردم و کشور هستند تشکر می کنم. 

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: تمام مکان های ورزشی استان‌ها تا عادی شدن شرایط در اختیار ستاد های مدیریت بحران باقی خواهند ماند.

وزیر ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر