کد خبر: 743168 A

در انتظار انتقالی جذاب در فوتبال اروپا

در شرایطی که رقابت‌های فوتبال باشگاهی اروپا متوقف شده و دیدارهای ملی پیگیری می‌شود اما شایعات نقل و انتقالاتی مثل همیشه از جذاب‌ترین خبرهای فوتبال اروپاست.

به گزارش ایلنا، یوونتوس که در نقل و انتقالات تابستانی با به خدمت‌گرفتن کریستیانو رونالدو یکی از بهترین خریدهای چند سال اخیر خود را تجربه کرد حالا به دنبال جذب ستاره خط حمله لیورپول است.

به گزارش رسانه‌های ایتالیایی سران باشگاه یوونتوس در پی ارائه پیشنهاد معاوضه دیبالا با محمد صلاح هستند. هم‌چنین مدیران بانوی پیر حاضر هستند علاوه بر دیبالا 60 میلیون یورو هم هزینه کنند تا بتوانند مدیران لیورپول را راضی کنند به محمد صلاح اجازه خروج دهند.

بعد از ورود رونالدو به یوونتوس پائولا دیبالا عملکرد خوبی در این فصل نداشته تا سران باشگاه یوونتوس به فکر معاوضه او با محمد صلاح باشند. از طرف دیگر محمد صلاح اگر چه عملکرد خیره‌کننده فصل قبل خود را نتوانسته تکرار کند اما 17 گل زده و موفق به ثبت 7 پاس گل شده تا از مهره‌های کلیدی تیم یورگن کلوپ باشد.

باید دید در نهایت این انتقال به سرانجام خواهدرسید یا خیر. باتوجه به آمادگی بالا محمد صلاح در فصل‌های اخیر و هم‌چنین سن پایین دیبالا به نظر می‌رسد درصورت عملی شدن این انتقال هر دو تیم سود خواهندکرد.

 

لیورپول یوونتوس پائولو دیبالا محمد صلاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر