کد خبر: 743153 A

باشگاه سپاهان در پاسخ به بیانیه ذوب آهن بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، متن جوابیه باشگاه سپاهان به شرح زیر است:

به نام خدا

نوروز فوتبال ایران و لیگ برتر با دربی اصفهان آغاز خواهد شد و این فال نیکی برای هواداران فوتبال ایران است تا از یک بازی همیشه جذاب لذت ببرد.

اما نباید از یاد برد چقدر حرف‌های غیرکارشناسی می‌تواند حساسیت بیجا به این دیدار منتقل کند و از جذابیت‌ها کم کند.

باشگاه سپاهان هم با اینکه اکثر اشتباهات داوری به ضررش اتفاق افتاده و در بازی رفت برابر ذوب‌آهن باوجود پیروزی بیشترین ضرر از داور در یک بازی را متحمل شده سکوت پیشه کرد تا حاشیه تازه‌ای ایجاد نشود.

اما باشگاه محترم ذوب‌آهن با استناد به حرف‌های آقای قلعه‌نویی بعد از بازی با فولاد خوزستان و دستاویز قرار دادن یک سوتفاهم رسانه‌ای، بیانیه‌ای را صادر کرد که در آن سعی شده تیم داوری دربی اصفهان تحت تاثیر قرار بگیرد.

بهتر است فراموش نکنیم این رفتارها - که البته ما آنرا منتسب به ذوب آهنی های اصیل نمیدانیم - فقط به نمایش پاک یک میدان مسابقه لطمه میزند و بهتر است حرفه‌ای گری را جای احساسات لحظه‌ای بگذاریم که گاه منجر به مجیزگویی‌های اغراق آمیز از داوری می شود و گاه به رفتارهای گل‌درشت کنار خط می‌انجامد.

فارغ از هر نتیجه ای باشگاه سپاهان و اعضای این تیم  جاده صاف کن تیم های دیگر نیستند بلکه وارد مبارزه ای پاک و جوانمردانه ای میشوند که انتهای آن سود و بهره اش به مردم شریف اصفهان برسد.

دربی اصفهان قرار نیست مثل باقی دربی‌ها یک بازی پر از استرس و بی کیفیت باشد.

اینجا همه چیز پاک است و حرف‌ها در زمین زده خواهد شد.

و در پایان اینکه سپاهان به احترام اهالی فوتبال قصد نداشت بیانیه ای پیش از این جشن فوتبالیِ پاک صادر کند اما بعد از بیانیه باشگاه ذوب آهن و بعضی از مصاحبه های شائبه دار بر خود واجب دانستیم که نکاتی را برای روشن شدن اذهان عمومی مطرح کنیم.

 

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر