کد خبر: 742667 A

عادل مقابل بسیاری از فسادها در فوتبال ایستاد

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: حیف است که صدا و سیما، خود را از توان فردوسی‌پور، محروم کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، یحیی‌گل‌محمدی با اشاره به آغاز سال ۹۸ در خصوص شرایط تیم پدیده شهرخودرو اظهار کرد: ابتدا باید عید نوروز را به همه مردم تبریک بگویم. در سال ۹۷ همه شرایط پرفشار اقتصادی را تجربه کردند و مشکلات زیادی را تحمل کرند که امیدوارم در سال جدید حداقل مشکلات مردم کمتر شود.

وی ادامه داد: بعد از بازی با تراکتور سازی چند روزی در مشهد تمرین کردیم و پس از آن  ۲۷ اسفندماه آخرین تمرین پدیده شهرخودرو در سال ۹۷ برگزار شد و تمرینات تیم به مدت ۵ روز تعطیل شد. نخستین تمرین‌مان در سال ۹۸، روز سوم فروردین‌ماه برگزار می‌شود تا برای دیدار با پارس جنوبی جم آماده شویم.

 گل‌محمدی افزود: در سال گذشته تیم پدیده شهرخودرو با فراز و نشیب های زیادی همراه بود به ویژه در ابتدای فصل که موضوع مالکیت مشخص نبود اما در ادامه با حضور فرهاد حمیداوی به عنوان مالک باشگاه شرایط خوبی برای تیم ایجاد شد که باید از او تشکر کنم. ما با شرایط ویژه ای حضور در لیگ برتر هجدهم را تجربه کردیم، اما خوشبختانه بازیکنان و همکارانم در کادر فنی و البته تک تک اعضا باشگاه آن قدر تلاش و جدیت از خود نشان دادند که توانستیم نتایج خوبی را به دست آوریم. در کنار آن نقش هواداران نیز بسیار پررنگ بود و از آنها ممنونم.

سرمربی تیم پدیده شهر خودرو اظهار کرد: حالا نیز در سال جدید قطعا با حمایت های هواداران و تلاش بیشتر همه اعضا باشگاه به دنبال کسب نتایج خوب هستیم و انشالله هواداران نیز در روز ۹ فروردین و بازی مقابل پارس جنوبی در مشهد ، بازهم ما را تنها نخواهند گذاشت و با حمایت آنها برای کسی پیروزی آماده می شویم.

گل محمدی همچنین  در خصوص اتفاقات رخ ‌داده برای برنامه ۹۰ و حذف عادل فردوسی‌پور از این برنامه ورزشی اظهار کرد: واقعا از شنیدن خبر شوکه شدم‌. چه دلیلی داشت که صدا و سیما خود را از توان بالا و تخصص عادل فردوسی‌پور محروم کند؟ ۹۰ برنامه‌ای با ۲۰ سال قدمت است که به خوبی با استفاده از توان بالای عادل، جایش را در میان مردم باز کرده‌است.

وی افزود: واقعیت این است که فردی با تخصص و توان فردوسی‌پور نداریم و جای خالی او به شدت احساس خواهدشد. امیدوارم در تعطیلات، مدیران صدا و سیما در تصمیم خود تجدید نظر کنند و هر طور شده عادل را حفظ کنند‌. صدا و سیما نباید فراموش کند که در فضای خاص امروز، حفظ یکی از معدود برنامه‌های پرمخاطب تلویزیونی، واجب است.

سرمربی پدیده شهرخودرو افزود: باورکردنی نیست که با برنامه‌ای تلویزیونی، بلافاصله پس از انتخاب به عنوان پرمخاطب‌ترین، اینگونه برخورد شود. فکر می‌کنم نقطه قوت ۹۰ در این حدودا ۲۰ سال، حضور فردی متخصص و کاردان مثل عادل فردوسی‌پور بود.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: هنوز از این اتفاق شوکه‌ام و نمی‌دانم چرا چنین تصمیم عجیب و بدی گرفته‌شده‌است. حضور عادل فردوسی‌‌پور و برنامه ۹۰ بود که اجازه نداد بسیاری از تصمیمات اشتباه مثل انتقال تیم‌های ریشه‌دار به شهرستان‌ها منتفی شود. عادل مقابل بسیاری از فسادها در فوتبال ایستاد و اجازه نداد خیلی از اتفاقاتی که می‌توانست موجب نابودی فوتبال شود، رقم بخورد.

گل‌محمدی که سابقه بیش از ۷۰ بازی ملی در دوران بازیگری را در کارنامه دارد، خاطرنشان کرد: عادت کرده‌بودیم که همیشه دوشنبه‌ شب‌ها، ۹۰ را با اجرای عادل فردوسی‌پور ببینیم و امیدوارم در ادامه، دوباره شرایط فراهم شود تا ۹۰ با عادل به روی آنتن برود. واقعا حیف است ۹۰، بینندگانش را از دست بدهد.

سرمربی پدیده شهرخودرو گفت: همواره نظر مردم مهمترین موضوع است. مردم نظرشان را با پیامک‌های هفتگی به برنامه ۹۰ و البته انتخاب این برنامه به عنوان برترین، اعلام کرده‌اند. نباید شرایط به گونه‌ای پیش رود که مردم حرفی بزنند و مدیری به خودش اجازه دهد، برخلاف نظر مردم تصمیم‌گیری کند.

عادل فردوسی پور یحیی گل محمدی پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر