کد خبر: 742404 A

سنگربان سابق تیم ملی اسپانیا قراردادش با تیم پرتغالی پورتو را

به گزارش ایلنا، باشگاه پورتو اعلام کرد قرارداد ایکر کاسیاس، سنگربان سابق رئال مادرید و تیم ملی فوتبال اسپانیا تا سال 2021 با این باشگاه تمدید شده است. این سنگربان 37 ساله پس از اینکه 16 سال پیراهن لوس بلانکوس را برتن داشت در سال 2015 به پرتغال رفت و با پورتو آغاز به همکاری کرد.

کاسیاس2

خورخه نونو داکاستا، مدیر ورزشی باشگاه پورتو در این باره اظهار داشت: ایکر یکی از شخصیت‌های برجسته فوتبال جهان و همچنین باشگاه پورتو است.

کاسیاس همچنین از حس سنگربانی در سومین دهه از زندگی‌اش گفت: امروز روز ویژه‌ای است. در این باشگاه احساس می‌کنم که در خانه خودم هستم. این اهمیت ویژه‌ای دارد که برای ادامه همکاری با من تردید نداشتند. قرار ملاقات من با باشگاه، با شهر، رئیس جمهور و همراهان من است. تا زمانی که بازنشست شوم می‌خواهم در این تیم بمانم. من خاطرات خوبی از بازی های بزرگ با پورتو دارم. وقتی که به اینجا آمدم خیلی‌ها فکر می‌کردند که من یک یا دو سال بازی می‌کنم و بعد از آن همه چیز تمام می‌شود. من فقط به این باشگاه احترام می‌گذارم. نه تنها به باشگاه بلکه همچنین به شهر هم احترام می‌گذارم. ایده ما رقابت برای کسب عنوان‌های از دست رفته است. تمرکز ما روی مسابقات است. در لیگ قهرمانان اروپا هم هر اتفاقی می‌تواند رخ بدهد.

D2GS_TLWsAAf45y

پورتو ایکر کاسیاس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر