کد خبر: 741649 A

مهاجم گلزن ذوب آهن از شرایط آمادگی خودش و درخشش در ترکیب این تیم صحبت کرد.

ارسلان مطهری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص برتری ذوب آهن مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی خوبی بود و با آنالیز دقیقی که روی نقاط ضعف حریف داشتیم به خوبی به آنها حمله کردیم و توانستیم به گل برسیم و 3 امتیاز مهم بدست بیاوریم.

وی در مورد 2 گلی که در این بازی به ثمر رساند هم گفت: اگر بازی را دیده باشید 2 گل زدم و 2-3 گل دیگر هم نزدم. این را هم بگویم که من در نوک حمله ساده‌ترین کار ممکن را انجام می‌دهم و زحمت بچه‌ها را تبدیل به گل می‌کنم و اینطور نیست که همه‌اش مربوط به خودم باشد.

مهاجم ذوب آهن در مورد درخشش این روزهایش در ترکیب تیم عنوان کرد: خدا را شکر که توانستم به مرز آمادگی برسم. آمادگی جسمی یک بحث است و آمادگی روحی بحث دیگر که خدا را شکر در هر دو مورد در فرم عالی خودم هستم و می‌توانم برای تیمم مفید باشم.

مطهری در مورد اوضاع ذوب آهن در جدول هم گفت: شرایط خوبی در این فصل نداشتیم ولی خدا را شکر کمی اوضاع بهتر شده است. 2 بازی معوقه داریم که اگر آنها را ببریم خیلی شرایط عوض می‌شود. جدول طوری است که اختلاف تیم پنجم و ششم خیلی زیاد است و بقیه تیم‌ها فاصله کمی دارند و می‌توانیم خیلی بالاتر از این برویم. ذوب آهن همیشه ذوب آهن است و ممکن است افت کند ولی دوباره اوج می‌گیرد.

وی در مورد بازی با سپاهان در نوروز عنوان کرد: بازی بعدی ما دربی است و در این بازی مجبورم گل بزنم چرا که نتیجه زحمات بچه‌ها را من و نفرات خط حمله باید به بار بنشانیم و در این بازی هم محکوم به نتیجه گرفتن هستیم و می‌خواهیم هم به اوضاعمان در جدول سر و سامان دهیم و هم هواداران را خوشحال کنیم.

مهاجم ذوب آهن در مورد اینکه آیا با وجود فاصله زیاد با صدر جدول گلزنان به فکر اضافه شدن به کورس هست یا نه، گفت: صد در صد به آقای گلی فکر می‌کنم. البته کار سختی است و باید شرایط خیلی خوب پیش برود تا به جمع گلزنان برتر اضافه شوم. در کل مهم آقای گل شدن من نیست و مهم این است که ذوب آهن نتایج خوبی بگیرد.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان ارسلان مطهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر