کد خبر: 741155 A

شاگردان منصوریان در دیدار امروز به 3 امتیاز بازی نیاز مبرم دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن در هفته بیست و دوم لیگ برتر امروز باید در خانه از استقلال خوزستان میزبانی کند و 3 امتیاز این بازی اهمیت زیادی در وضعیت این تیم دارد.

ذوبی‌ها در فصل هجدهم شرایط خوبی ندارند و در حالی در رتبه سیزدهم جدول قرار دارند که اختلافشان با نفت مسجد سلیمان به واسطه تفاضل گل است و روی کاغذ احتمال اندکی حتی برای سقوط این تیم وجود دارد.

ذوب آهن به جز بازی امروز دو دیدار معوقه هم دارد که امتیاز این بازی‌ها می‌تواند تاثیر زیادی در رتبه تیم داشته باشد و حتی به رتبه تک رقمی پس از 22 بازی برسند ولی دیدارهای معوقه ذوب آهن با سپاهان و پیکان است که کار دشواری برای شاگردان منصوریان خواهد بود.

حریف امروز ذوب آهن، استقلال خوزستان است که گزینه محتمل سقوط به لیگ یک است و این تیم علاوه بر شرایط بد امتیازی و رتبه خود در جدول، اوضاع مالی خوبی هم ندارد و به همین دلیل شانس کمی برای بازگشت قهرمان لیگ پانزدهم به جمع تیم‌هایی که سقوط نخواهند کرد وجود دارد.

باید دید منصوریان و شاگردانش 3 امتیاز مهم این بازی را بدست خواهند آورد یا انگیزه استقلالی‌های خوزستان برای بقا کار دست این تیم خواهد داد.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر