کد خبر: 741146 A

رئیس دپارتمان داوران معتقد است باشگاهها و داوران لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

به گزارش ایلنا، داوود رفعتی درباره هجمه ها و حواشی که برای داوران ایجاد شده اظهار داشت: اخیرا هجمه‌هایی علیه داوران و تشکیلات داوری در رسانه ها ایجاد شده است. به نظرم این حواشی فقط باعث می شود جو مشتنج شود.حملات به داوران غیرمنصفانه است. فوتبال و داوری نیاز به آرامش دارد. آنچه مسلم است این فضا فقط آرامش را از داوران می گیرد. 
 وی در ادامه بیان کرد: تمام داوران ما پاک هستند و هیچ گونه ابهامی در این باره وجود ندارد. باشگاهها و داوران لازم و ملزوم یکدیگر هستند. هیچ تیمی نمی تواند بگوید ما در طول فصل از داوری فقط ضرر کرده ایم. ما از کادر فنی تیم ها انتظار زیادی داریم. هر داوری ممکن است اشتباه کند در همین راستا یک تیم امکان دارد یک تیم از اشتباه داوری ضرر ببیند یا سود ببرد.
 رییس دپارتمان داوران درباره قانون منع مصاحبه داوران با رسانه‌ها، گفت: داوران طبق آیین نامه حق مصاحبه با رسانه‌ها ندارند. عدم مصاحبه داوران و ناظران به دلیل قوانین و دستورات بین المللی است و هیچ ارتباطی به مسئولین فدراسیون ندارد و طبق قوانین با آنها برخورد می‌کنیم. 
 رفعتی افزود: با توجه به اینکه در هفته های پایانی مسابقات هستیم هم داوران و هم تیم ها نیاز به آرامش دارند. از باشگاهها درخواست دارم اگر اعتراضی به عملکرد داوران در مسابقات دارد کتبا آن را به فدراسیون فوتبال ارسال کنند تا مسابقات را با کیفیت بهتری به پایان برسانیم. مطمئنا اگر داوری اشتباه کند گروه آنالیز کمیته آن را بررسی و به داور مسابقه اعلام خواهد کرد.
 وی در پایان افزود: امیدوارم از این به بعد شاهد هتک حرمت داوران نباشیم.

 

داوود رفعتی دپارتمان داوران فدراسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر