کد خبر: 741031 A

سرمربی نساجی از مسائل مالی تیمش گلایه دارد.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی درباره وضعیت باشگاه نساجی گفت: ما مشکلات ریز و درشت زیادی داریم، ما حتی می‌خواهیم به زمین تمرین برویم تا تمرین کنیم، ما را راه نمی‌دهند. صدها مشکل بزرگ و کوچک داریم. چند بازیکن ما آسیب‌دیده هستند، پول نداریم که آن‌ها فیزیوتراپی بروند. به هتل که می‌رویم کارت ما را نگه می‌دارند و می‌گویند باید پول بدهید. وضعیت ما بسیار اسفبار است.

جلالی در پاسخ به این سوال که آن زمان که با نساجی قرارداد می‌بستید این شرایط وجود داشت و این مسائل شما را نگران کرد، تصریح کرد: هفته اول که آمدم درباره این مسائل صحبت کردیم. به من اطمینان دادند همه مشکلات حل خواهد شد. اما متأسفانه هنوز این مشکلات وجود دارد و از روز اول همه وجود داشت و هنوز هم حل نشده است. بازیکنان فردا سر تمرین می‌آیند. تا الان هم به خاطر مردم تمرین آمدند و زحمت کشیدند. خیلی حیف است که قدر این تیم را نمی‌دانند. دیگر چه می‌توانم بگویم. دوست ندارم تیم را در این شرایط تنها بگذارم. چند بار این مسئله به فکرم آمده اما با خودم می‌گویم اگر من بروم مشکلی حل نمی‌شود.

وی درباره این‌که شما به استعفا فکر می‌کردید، گفت: به هر حال شرایط بسیار سخت است. به عنوان یک مربی حرفه‌ای شرایط کار یکصدم هم وجود ندارد. من هر روز که به سر کار می‌آیم، انگار بمباران می‌شوم. شما وضعیت لباس تیم را قبل از بازی باید می‌دیدید که چقدر اعصاب بچه‌ها خراب بود و مشکلات ما واقعا زیاد است.

سرمربی نساجی در خصوص این‌که وضعیت نساجی از نظر امتیازگیری خوب بوده، تصریح کرد: من بچه‌ها را متقاعد می‌کنم که ما مسئولیت داریم خوب باشیم و ما به مسئولیت خودمان عمل می‌کنیم. مسئولان تیم و مسئولان استان هم باید برای خودشان مسئولیتی قائل باشند. اما متأسفانه کسی جوابگوی بچه‌ها نیست و کسی هم نیست جواب آن‌ها را بدهد.

مجید جلالی نساجی مازندران استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر