کد خبر: 741005 A

مهاجم گلزن استقلال در مورد برتری مقابل نساجی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مرتضی تبریزی بعد از پیروزی استقلال مقابل نساجی مازندران گفت: بازی خیلی سختی بود رقیبان بالاسری ها همه برنده شده بودند و باید در این بازی به پیروزی می‌رسیدیم. بازی سختی را بردیم و سال 97 را با برد به پایان رساندیم. 

وی در مورد صحنه پنالتی عنوان کرد: ضربه‌ای به کتف چپم خورد و بعد به پایم زدند که حتی پایم ورم کرد فکر می‌کنم پنالتی درست بود. 

مهاجم استقلال درمورد اینکه بعد از گل با دست به سینه خود ضربه می‌زد و می‌گفت من و آیا این حرکت را در اعتراض به نیمکت نشینی انجام داده است عنوان کرد: از گلی که زدم خیلی خوشحال بودم و در یک بازی سخت توانستیم برنده شویم. چیز خاصی نبود و می‌گفتم من که فکر نمی‌کنم موضوع عجیبی باشد. 

تبریزی درمورد چند پیروزی اخیر استقلال که با اختلاف گل زیادی نبوده است عنوان کرد: این مساله طبیعی است همه تیم‌ها خوب شدند و اختلاف باشگاه‌ها زیاد نیست. 

وی در رابطه با دربی و اینکه آیا او می‌تواند در این بازی فیکس باشد گفت: همه تلاش می‌کنیم به استقلال کمک کنیم. تلاش همه بازیکنان برای موفقیت استقلال است و درمورد مسائل دیگر کادر فنی تصمیم می گیرد. 

وی درمورد اینکه وضعیت استقلال خوب شده است عنوان کرد: شرایط خوب است و فاصله‌مان را تا صدر جدول کم کرده‌ایم تلاش می‌کنیم تا این روند را ادامه دهیم. 

تبریزی درمورد اینکه ایا به قهرمانی امید دارند گفت: صدردصد همینطور است الان وضعیت بهتر شده است.

 

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران مرتضی تبریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر