کد خبر: 740958 A

سپیدرود در ادامه نتایج ضعیف خود در رشت برابر پرسپولیس شکست خورد.

به گزارش ایلنا، نادر دست نشان در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: همان طور که می دانستیم بازی سختی بود. واقعا فکرش را نمی کردم این نتیجه رقم بخورد. فوتبال امروز ۲ حالت داشت. در نیمه اول پر از اشتباهات فردی بودیم و پرسپولیس فشار زیادی به ما آورد.

وی ادامه داد: ما سه گل خوردیم که خودمان اشتباه کردیم و شاید در صحنه‌هایی که گل خوردیم شرایط گل نبود و ماموقعیت‌ها را خودمان برای تیم پرسپولیس ایجاد کردیم. ما در نیمه اول وضعیت خوبی نداشتیم اما در نیمه دوم با تغییراتی که انجام دادیم و صحبت‌هایی که با بازیکنان مطرح کردیم شرایط برای ما بهتر شد و فوتبال خوبی ارائه کردیم به طوری که حتی به پرسپولیس گل زدیم و یک پنالتی را هم از دست دادیم. البته پرسپولیس در نیمه دوم یک موقعیت داشت که دروازه‌بان ما خیلی خوب آن را دفع کرد من از بازیکنان تیمم راضی هستم چرا که تیمی در سطح پرسپولیس در نیمه اول سه گل به ما زد اما در نیمه دوم ما این تیم را مهار کردیم و فوتبال جسورانه‌ای انجام دادیم. شاید اگر در نیمه اول هم مثل نیمه دوم بازی می‌کردیم نتیجه غیر از این رقم می‌خورد. اما به هر حال این فوتبال است و باید از اشتباهاتی که کردیم درس بگیریم. 

دست نشان در پاسخ به اینکه آیا سپیدرود می‌تواند در لیگ برتر بماند، گفت: روی صحبت من به شما نیست اما از معضلات فوتبال ما همین سوالات است که حتی خانواده بازیکنان هم از آنها می‌پرسند و وقتی که انعکاس مطبوعاتی هم پیدا می‌کند کار سخت‌تر می‌شود. شما اگر استرس بازیکنان ما را بین دو نیمه می‌دیدید در نیمه دوم به خانه می‌رفتید و دیگر بازی نمی‌کردید اما خوشبختانه با صحبت‌هایی که انجام دادیم روحیه آنها را بالا بردیم و دیدید که در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم.

وی ادامه داد: البته بازیکنان پرسپولیس با پرس زیاد به ما فشار می‌آوردند و هافبک‌های پرتعداد آنها کار را برای ما سخت کرده بود. ما می‌دانستیم که علیپور به دنبال ضدحمله زدن است اما بچه‌های ما محو بازی بودند. هنوز 24 امتیاز تا پایان لیگ باقی مانده و همانطور که ما در آبادان می‌توانستیم برنده باشیم یا پرسپولیس امروز ما را در خانه برد اما ما می‌توانیم به گرفتن امتیازات امیدوار باشیم. من ناامید نیستم و بازی امروز بچه‌ها در نیمه دوم من را امیدوار کرد و باید با همه عوامل باشگاه  تلاش کنیم تا نتایج خوبی بگیریم و حس مبارزه‌جویی را در تیم نگه داریم . مطمئنا باید شهامت داشته باشیم و با شهامت داشتن اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: مسئول باخت بازیکنان و ضعف آنها من هستم. بازیکنان ما در نیمه اول تلاش زیادی نداشتند اما شما برای بازی مقابل تیمی مثل پرسپولیس باید تلاش دوچندان داشته باشید. بچه‌های ما به دنبال کارهای تکنیکی بودند که البته موفق نبودند در نیمه اول گردش توپ از سوی پرسپولیس بیشتر بود اما ما گل دوم را روی یک پاس رو به عقب خوردیم و ا ین اشتباهات باید برای ما درس عبرت باشد. 

سرمربی سپیدرود در پاسخ به این سوال که آیا تغییری در لیست بازیکنان تیم ایجاد خواهد شد یا خیر گفت: ما به دنبال بازیکن هستیم همانطور که در نشست خبری گفتم. زمانی که در پگاه بودم بین دو نیم فصل 45 روز فرصت بود تا بازیکن بگیریم اما الان اینطور نیست. چند نفر آمدند و تست دادند اما ما نمی‌توانیم هر بازیکنی را بگیریم و باید بازیکنی به ما اضافه شود که به برنامه ما بیاید.

وی درخصوص اینکه شاید اگر با تاکتیک باز بازی نمی‌کردید این شکست بوجود نمی‌آمد گفت: ما باز بازی نکردیم اما بازیکنانی مثل ابراهیمی،‌فردوسی و تهیدست نزدیک به هم بودند که این مساله خارج از برنامه ما بود ودیدید که ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و در مرکز زمین توپ لو می‌دادیم. امروز غلامی جلوی علیزاده را پوشش می‌داد و قربانزاده به جوادی کمک می‌کرد و در همین شرایط در زمان حلمه با 4 بازیکن پیش می‌رفتیم. اگر در نیمه اول دقت می‌کردیم شرایط اینطور نبود اما در پرس حریف ماندیم هرچند که در نیمه دوم وضعیت برعکس شد. 

دست‌نشان درخصوص قضاوت حسین زرگر داور بازی تصریح کرد: درباره قضاوت زرگر  حرف نمی‌زنم و این بهتر است. چرا که خودش می‌داند چه کار کرد. من با صحبت پرسپولیسی‌ها کاری ندارم اما داور خط پنالتی تیم پرسپولیس را برگرداند در آن صحنه یا روی مهدی ترابی خطا شد یا نشد. وقتی داور پنالتی را برگرداند این یعنی اینکه ترابی تمارض کرد و باید کارت زرد می‌گرفت یا اینکه سیدجلال بلبلی بازیکن تیم ما را درو کرد اما به او کارت نداد. زرگر یک داور بین‌المللی است و امروزی نیست اما انتظار ما این بود که بهتر از این باشد. باخت امروز برای من است و ربطی به داور ندارد چرا که ما خودمان از نظر فوتبالی باختیم اما داور حق نداشت اشتباه کند. 

وی افزود: خلیل‌زاده مصدوم شد و دیدید که چقدر روی زمین خوابید اما آیا فقط 5 دقیقه وقت تلف شده در این بازی بود؟ اگر بخواهم حرف بزنم خیلی مسائل وجود دارد اما ما انتظار قضاوت بهتری از زرگر داشتیم. 

دست نشان درباره حمایت هواداران نساجی از سپیدرود گفت: ما ممنون تماشاگران هستیم و واقعا به شرف آنها درود می‌فرستم چرا که در نیمه دوم کیفیت بالای خودشان را نشان دادند. تماشاگران امروز از ما حمایت خوبی کردند و ما در نیمه دوم در شان سپیدرود بازی کردیم و من به هواداران با شرف سپیدرود تبریک می‌گویم چرا ما در نیمه دوم پرسپولیس را بردیمن! به تیم پرسپولیس هم تبریک می‌گویم و درود به شرف هواداران سپیدرود و داماش می‌فرستم که با اتحاد خودشان از ما حمایت کردند. 

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال سپیدرود نادردست نشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر