کد خبر: 740710 A

مدیربرنامه‌های والنسیا اعلام کرد

با توجه به صحبت‌های مدیربرنامه‌های والنسیا این بازیکن در پایان فصل از منچستر یونایتد جدا خواهدشد. آرسنال از جدی‌ترین تیم‌های خواهان والنسیا است.

به گزارش ایلنا، قرارداد آنتونیو والنسیا با منچستر یونایتد در پایان فصل به اتمام می‌رسد و این بازیکن بعد از 10 سال از جمع شیاطین سرخ جدا خواهد شد.

با توجه به صحبت‌های مطرح شده از طرف مدیربرنامه‌های والنسیا او از آرسنال و چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاد دارد و در انتهای فصل به یکی از این تیم‌ها منتقل می‌شود.

لوییز والنسیا مدیر برنامه‌های آنتونیو والنسیا در گفتگو با اِل یونیورسال گفت: آنتونیو در پایان فصل قطعا از منچستر یونایتد جدا خواهدشد. در فوتبال هم همچون زندگی بالاخره پایانی وجود دارد و به نظر می‌رسد دوران والنسیا در منچستر یونایتد به روزهای آخر خود نزدیک شده‌است.

او در مورد تیم‌های خواهان والنسیا اعلام داشت: وست‌هام، آرسنال، اینتر و یک باشگاه چینی خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

لوییز والنسیا ادامه داد: والنسیا به دنبال انتخاب بهترین تیم است و سعی می‌کند با تیم جدید خود قراردادی دو ساله ببندد. هدف اصلی او در انتخاب تیم جدیدش پول نیست و سعی می‌کند به جایی منتقل شود که آرامش داشته باشد. او به دنبال حضور در تیمی است که برای اهداف بزرگی بجنگد.

والنسیا در ابتدای فصل به عنوان کاپیتان منچستر یونایتد انتخاب شد اما با توجه به مصدومیتی که داشته فقط در 8 بازی برای یونایتدها به میدان رفته و به نظر می‌رسد به درهای خروجی باشگاه نزدیک شده‌است.

آنتونیو والنسیا در ده سال حضور خود در جمع شیاطین سرخ دو بار به عنوان بهترین بازیکن فصل منچستر یونایتد انتخاب شده که سال 2017 آخرین باری بود که این عنوان را کسب کرد.

منچستر یونایتد آرسنال آنتونیو والنسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر