کد خبر: 740707 A

مدافع جوان تراکتورسازی در مورد شرایط این تیم و آمار خودش در عدم دریافت کارت زرد صحبت کرد.

ایمان سلیمی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط تراکتورسازی اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خیلی خوبی داریم و با نتایج چند وقت اخیر توانستیم به کورس قهرمانی اضافه شده و به صدر جدول برسیم و امیدوارم با ادامه این روند در پایان فصل بهترین جایگاه ممکن را در اختیار داشته باشیم و هواداران را خوشحال کنیم.

وی در مورد بازی با پدیده گفت: جا دارد به آقای گل‌محمدی و تیم خوبش تبریک بگویم چرا که بازی خیلی خوبی مقابل ما انجام دادند و یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر هستند. ما برای بسته نگه داشتن دروازه مقابل پدیده خیلی تلاش کردیم و خدا را شکر موفق شدیم.

مدافع تراکتورسازی در مورد برتری مقابل سومین تیم مدعی در ورزشگاه یادگار عنوان کرد: ما در خانه خودمان نباید به تیمی امتیاز بدهیم، چه رقیب نزدیکمان باشد چه تیم پایین جدولی باشد. هواداران خیلی در این مدت به کمک ما آمدند و خوشحالم که آنها را راضی به خانه می‌فرستیم.

سلیمی در مورد صدرنشینی تراکتورسازی هم گفت: در این مقطع به صدرنشینی فکر نمی‌کنیم چرا که فاصله تیم‌ها نزدیک است و با یک نتیجه ممکن است یک تیم چند پله بالا برود یا پایین بیاید و مهم رتبه‌ای است که در پایان فصل داریم و امیدوارم بتوانیم نتیجه‌ای در خور هواداران کسب کنیم.

وی در مورد آمار خوبش در عدم دریافت کارت زرد در فصل جاری و فصل گذشته هم خاطرنشان کرد: من تمرکز زیادی روی هر بازی می‌گذارم و تمرینات زیادی انجام می‌دهم که در زمین حرکت اضافی نداشته باشم و با یک تصمیم اشتباه باعث نشوم تیمم متضرر شود. دوست ندارم به دلیل کارت گرفتن و محرومیت من باشگاهم متضرر شود و برای همین تا به حال در 2 فصل اخیر کارتی نگرفته‌ام.

مدافع تراکتورسازی در مورد اینکه به خاطر کارت نگرفتن به او لقب فلیپ لام داده‌اند گفت: به من لقب فلیپ لام نداده‌اند و خواهش می‌کنم من را با او مقایسه نکنید چرا که لام یک اسطوره است و از بزرگان فوتبال دنیاست.

 

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال ایمان سلیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر